Strona główna » Czy jesteś geniuszem? Udowodnij to, znajdując brakującą liczbę w mniej niż 30 sekund!

Czy jesteś geniuszem? Udowodnij to, znajdując brakującą liczbę w mniej niż 30 sekund!

Jeśli uważasz, że jesteś asem w szybkości i brawurze, to… to wyzwanie jest dla Ciebie. Wystaw na próbę swoje umiejętności rozwiązywania problemów rozwiązywanie zagadek matematyka i dowiedzieć się, jakiej liczby brakuje na obrazku.

Gotowi, aby nas zadziwić? Let’s go !!! Nie daj się zwieść, nie jest łatwo znaleźć właściwą odpowiedź bez przechodzenia przez 30 sekund limit czasu.

Na początek, przyjrzyj się uważnie poniższemu obrazkowis. Zauważysz, że w ciągu brakuje pewnej liczby. Twoim obowiązkiem jest wykrycie, który to element.

Test-na-iq.pl

Upewnij się, że dokładnie analizujesz każdą liczbę, a przede wszystkim, że dokonujesz połączenia między nimi. Wykorzystaj swoją koncentrację, ponieważ masz tylko 30 sekund na rozwiązanie zadania. zagadka.

Jaki jest cel tego typu testu logicznego?

Należy pamiętać, że nie chodzi tylko o rozwiązywanie obliczeń matematycznych czy arytmetycznych. Chodzi również o rozumowanie i odnalezienie swojego zdrowego rozsądku.

Rzeczywiście, rozwiązywanie tego typu wyzwań pomaga nie tylko w mijaniu czasu, ale także w byciu logicznym we wszystkim, co się robi w życiu codziennym. Takie gry logiczne są doskonałym stymulatorem poznawczym.

Odpowiedź: poniżej znajduje się brakująca liczba w serii

Przede wszystkim to wyzwanie wymaga sporej koncentracji, aby rozwiązać je na czas. Trzeba też zrestrukturyzować swoje myśli przed wykonaniem tego typu testu. Szczególnie jeśli wcześniej miałeś trudności z matematyką lub arytmetyką.

Sprawdźmy, czy Twoja odpowiedź jest poprawna. W opinii naszych ekspertów, wynik tej zagadki to 42. Wystarczy pomnożyć każdą liczbę zgodnie z ruchem wskazówek zegara przez 2 i dodać przez 2. Innymi słowy, trzeba było znaleźć (20 × 2) + 2 = 42.

Test-na-iq.pl

Jest to dość podchwytliwa i skomplikowana operacja. Gratulujemy Wam, jeśli jesteście wśród tych, którzy zdołali ją rozwiązać. Jesteście bardzo sprytni i inteligentni.

Jeśli jednak tym razem Wam się nie udało, zachęcamy do tego, abyście zawsze próbowali tego typu testów. Są one doskonałym sposobem na stymulowanie rozwoju poznawczego. A jedynym sposobem na to jest regularna praktyka.

Dzielenie się grą

Czy podobało Ci się to wyzwanie logiczne? Dlaczego nie podzielić się nim na portalach społecznościowych, aby duża liczba uczestników mogła po kolei próbować go rozwiązać? Plus, to ekscytujące móc dzielić się i rozmawiać w tym samym czasie.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.