Strona główna » Horoskop na tydzień 02 – 08 2023: Lwy sprawiają kłopoty w pracy, Koziorożce gwiazdy życzą w miłości.

Horoskop na tydzień 02 – 08 2023: Lwy sprawiają kłopoty w pracy, Koziorożce gwiazdy życzą w miłości.

Objevte v tomto týdenním horoskopu předpovědi a rady hvězd na tento týden od 02. do 08. ledna 2023 pro každé znamení zvěrokruhu.

Co gwiazdy mają w planach dla każdego znaku zodiaku w pierwszym tygodniu 2023 roku? Nie przegapcie przepowiedni i dowiedzcie się, kto tym razem odpadnie z kolegami, a kto dostanie sadze.

Baran

W tym tygodniu uważaj na zmęczenie i daj sobie dużo odpoczynku. Mimo że to dopiero początek roku, już teraz jesteś zajęty pchaniem siebie. Pod koniec tygodnia masz zielone światło dla związków miłosnych.

Taurus

Dostaniesz prezent od kogoś, kogo się nie spodziewałeś! Uwolni cię od trudnej sytuacji, w której się obecnie znajdujesz. Bądź wdzięczny za dobro, które wszechświat zsyła do twojego życia.

Gemini

Wygląda na to, że musisz uporządkować swoje finanse. Święta prawdopodobnie kosztowały Cię więcej niż mogłeś sobie pozwolić. Dlatego teraz jest dobry czas na znalezienie dodatkowego dochodu.

Rak

Dzieci mogą dać ci popalić w tym tygodniu. Nie wątp, że robisz wszystko dla ich dobra i że jesteś naprawdę dobrym rodzicem. Gwiazdy ostrzegają również przed oszustwem i arogancją.

Leo

Obserwuj swoje emocje w tym tygodniu i pamiętaj o kontrolowaniu siebie. W pracy można łatwo wzniecić konflikty, których nie rozwiąże nawet kilka miłych słów. Weekend sprzyja jednak sportom zimowym!

Virgo

Nie pozostawiaj innych w niepewności. Jeśli chcesz zwierzyć się komuś ze swoich uczuć, bądź szczery. Nowy rok możesz zacząć od znajomości, która przerodzi się w pełnoprawne partnerstwo.

Libra

Wraz z Nowym Rokiem, Ty również będziesz tęsknić za zmianami, nawet jeśli w głębi duszy nie możesz ich znieść. Może to dotyczyć przede wszystkim wyglądu, ale dla niektórych może się to wiązać również ze zmianą partnerów lub zmianą kariery.

Skorpion

Zaplanuj w tym tygodniu spotkanie z przyjaciółmi, brakuje Ci już kontaktów towarzyskich. W pracy część z Was doświadczy prawdziwego sukcesu i być może otrzyma jeszcze więcej noworocznych nagród.

Sagittarius

W tym tygodniu dobrze się odżywiaj i unikaj alkoholu. Z drugiej strony to dobry czas na zawieranie związków partnerskich i wzmacnianie więzi rodzinnych.

Koziorożec

Nierozwiązane reklamacje dobrze ci zrobią! Nie zadowalaj się tym, że jesteś odporny i zawsze racjonalny. Jednak wszechświat jest gotowy, aby nadrobić trudny miniony tydzień, więc naprawdę rozkwitniesz, zwłaszcza w miłości, między innymi.

Aquarius

Kochankowie, gwiazdy są naprawdę wyrównane dla was w tym tygodniu! Nie bój się podjąć ryzyka i pokazać swoje uczucia temu, przed którym je ukrywałeś. Jednocześnie uważaj na fałszywych kolegów w pracy.

Pisces

W poniedziałek czeka na Ciebie wielka szansa i szkoda byłoby ją zmarnować. Z kolei pod koniec tygodnia uważaj na zaległości w niedokończonych sprawach, które mogą powodować niedogodności w pracy.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.