Strona główna » Math Challenge: Sprawdź swoje IQ, rozwiązując tę zagadkę, przesuwając pojedynczy mecz w mniej niż 50 sekund!

Math Challenge: Sprawdź swoje IQ, rozwiązując tę zagadkę, przesuwając pojedynczy mecz w mniej niż 50 sekund!

Matematyka zawsze była dobrym sposobem na ocenę IQ.

Dzisiejsza zagadka jest bardzo ciekawa i będzie wymagała od Was szybkiego myślenia i znalezienia rozwiązania w czasie krótszym niż 50 sekund.

Testy i gry od wieków były wykorzystywane jako sposób na ćwiczenie umysłu i zdolności poznawczych. Teraz są one również bardzo popularne w sieciach społecznościowych, ponieważ oferują użytkownikom możliwość zmierzenia swoich możliwości i zabawy w tym samym czasie.

Puzzle i wyzwania są więc świetnym sposobem na rozrywkę i jednoczesną stymulację naszego mózgu.

Dziś podejmiemy się konkretnego wyzwania, a mianowicie znajdziemy rozwiązanie równania matematycznego 0+1+2=7 w czasie krótszym niż 50 sekund. Jesteście gotowi? No to jedziemy!

Jak rozwiązać ten test IQ?

Wszyscy szukamy najlepszych puzzli. A dziś zaproponujemy Wam wyzwanie, które wymaga dużej uwagi i koncentracji.

Powyżej znajdziesz równanie 0+1+2=7

© test-na-iq

Szybki rzut oka pokaże, że to równanie jest błędne. Twoim celem jest zrównoważenie równania na obrazku. Aby to zrobić, będziesz musiał przesunąć 1 mecz, aby uzyskać pożądany wynik.

Skoncentruj się na tym, aby dowiedzieć się, co to wyzwanie ma w zanadrzu. Przyjrzyj się uważnie zapałkom w poszukiwaniu wskazówek, które pomogą Ci rozwiązać zagadkę.

Spróbuj spojrzeć na grę w inny sposób: spróbuj pomyśleć i podjąć inne decyzje. Poświęć czas na obserwację i refleksję nad każdym krokiem.

Badając i wypróbowując nowe pomysły, możemy wymyślić kreatywne i oryginalne rozwiązania.

Zapraszamy do kliknięcia „Dalej” poniżej, aby odkryć rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.