Strona główna » Prawdziwy geniusz może pokonać ten test IQ w mniej niż 30 sekund, a ty jesteś jednym z nich?

Prawdziwy geniusz może pokonać ten test IQ w mniej niż 30 sekund, a ty jesteś jednym z nich?

Jak mądry jesteś? Przy okazji poznaj odpowiedź na to pytanie to jest IQ, które Ci oferujemy.

Nie tylko będziesz mógł ocenić swoje możliwości intelektualne, ale również będziesz się dobrze bawić. Nie przegap takiej okazji! Poświęć trochę czasu na koncentrację, aby wszystkie szanse były po twojej stronie, a następnie przepuść test.

Co to jest ten test IQ?

Pokażemy Ci niekompletny schemat cyfrowy. Rzeczywiście, będziesz mieć siatkę z pięcioma kwadratami, w tym dużym pośrodku i czterema mniejszymi obok.

Małe kwadraty zostaną podzielone na dwa trójkąty, w których będą liczby, podczas gdy duży kwadrat zostanie podzielony na cztery trójkąty i dlatego zawiera cztery liczby. Jednak w dużym kwadracie brakuje jednej cyfry, tej, która powinna znajdować się w górnym trójkącie.

Jak zapewne zrozumiałeś, Twoim celem jest znalezienie brakującego numeru. Może się to wydawać trudne, zwłaszcza że nałożono na Ciebie limit czasowy: masz tylko 30 sekund dokończyć i udowodnić, że jesteś prawdziwym geniuszem. Dzięki koncentracji i dobrej logice dojdziesz do celu.

Dlaczego warto wziąć udział w cyfrowym teście IQ opartym na wyzwaniach?

Badanie Test ilorazu inteligencji (IQ) ma na celu ocenę różnych zdolności poznawczych, takich jak logika, rozumowanie werbalne, pamięć i przetwarzanie informacji.

Chociaż testy IQ są często postrzegane jako poważne oceny, mogą być zabawne lub interesujące aspekty związane z tymi testami.

Możesz czerpać przyjemność z wyzwań umysłowych, które oferują, odkrywania swoich mocnych stron intelektualnych, porównywania się z innymi lub stymulacji mózgu.

Czas przejść do rozwiązania!

Brakująca cyfra to 8.

Nasze gratulacje dla wszystkich osób, które znalazły właściwą odpowiedź, jesteście prawdziwymi geniuszami! Ale jedno pytanie pozostaje bez odpowiedzi: ile czasu zajęło Ci znalezienie właściwej odpowiedzi?

Dla tych, którzy nie mogli przejść tego testu IQ, nie martw się, pomożemy ci.

Zacząć, diagram musiał zostać podzielony na dwie części, aby utworzyć dwa duże trójkąty. Wewnątrz każdego trójkąta konieczne było również utworzenie dwóch trójkątów, aby połączyć trzy figury na część.

Dodając liczby w trójkącie, w którym elementy są kompletne, zauważysz, że daje to liczbę 17 i to dla dwóch dodatków. Następnie zrób to samo w drugim dużym trójkącie i znajdź brakującą liczbę, aby otrzymać 17.

Aby ci pomóc, oto rozwiązanie na obrazie.

Mamy nadzieję, że ten test IQ był dla Ciebie wystarczającym wyzwaniem, śmiało rzuć wyzwanie znajomym, udostępniając je w mediach społecznościowych.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.