Strona główna » Puzzle: Jeśli jesteś dobry z matematyki, znajdź podobną odpowiedź do tego równania 14:44:8!

Puzzle: Jeśli jesteś dobry z matematyki, znajdź podobną odpowiedź do tego równania 14:44:8!

Puzzle matematyczne to świetny sposób, aby trenować swój mózg do rozwiązywania złożonych problemów i rozwijać umiejętności liczbowe.

Niektóre z nich to m.in. tych zagadek mogą wydawać się proste na pierwszy rzut oka, ale w rzeczywistości wymagają pewnego zastanowienia i metodycznego podejścia, aby dojść do prawidłowego rozwiązania. *

Rzeczywiście, wielu osobom nie udało się tego zrobić. test. Czy Ty też weźmiesz w nim udział?

Jak widać na załączonym poniżej obrazku, Twoją misją jest odkrycie równania podobnego do 14:44:8.

Test-na-iq.pl

Na szczęście nie trzeba projektować kolejnego równania, bo wystarczy wybrać z podanych propozycji.

Rzeczywiście, przed dokonaniem wyboru należy przede wszystkim. dokładnie zastanowić się nad rozwiązaniem. Ponieważ twórca zagadki nie wyznaczył limitu czasowego, masz czas na jej rozwiązanie. Skoncentruj się i nie pozwól, aby rozproszenie uwagi przeszkadzało.

Dlaczego warto zrobić tę zagadkę?

Przede wszystkim puzzle pomagają rozwijać umiejętności matematycznepoprzez trening mózgu do rozwiązywania złożonych problemów.

Mogą być również świetnym sposobem na zabawę i przekazanie czasu, czy to w pojedynkę, czy w grupie, z przyjaciółmi lub rodziną. Są więc skutecznym sposobem na zmniejszenie stresu i niepokoju. Czytaj dalej, aby zobaczyć wyniki układanki.

Odpowiedź: oto równanie matematyczne podobne do 14 : 44 : 8

To równanie ma postać. (a + c) x 2 = b

=> (14 + 8) × 2 = 44

Jest to model, który jest bardzo podobny do propozycji C.

=> (5 +11) × 2 = 32

Innymi słowy, odpowiedź na pytanie brzmi => C, 5 : 32 : 11

Test-na-iq.pl

Rozwiązując tę zagadkę, jesteś jedną z niewielu osób, które zdały egzamin. Rzeczywiście, jesteś wyjątkowo dobrym matematykiem. Bardzo dobrze czujesz się w towarzystwie liczb.

Innymi słowy, masz wszelkie szanse na udaną karierę w finansach. Ale to nie znaczy, że ci, którym się nie uda, będą mieli marne życie.

Możliwe, że przyczyną tej porażki jest brak koncentracji podczas rozwiązywania testu. Jedynym sposobem na sukces jest podejmowanie innych wyzwań.

Share via social networks Udostępnij tę łamigłówkę, aby dać swoim przyjaciołom i rodzinie możliwość stymulowania ich umiejętności myślenia i rozwiązywania problemów.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.