Strona główna » Puzzle matematyczne: Rozwiąż to wyzwanie matematyczne w mniej niż 20 sekund.

Puzzle matematyczne: Rozwiąż to wyzwanie matematyczne w mniej niż 20 sekund.

Ta matematyczna łamigłówka jest idealna do ćwiczenia mózgu i pomaga się zrelaksować.

Dzisiejsze wyzwanie to test myślenia, który rzuci wyzwanie twoim umiejętnościom rozumowania i obliczania.

Ta matematyczna łamigłówka da ci zabawną przerwę, podczas gdy trenujesz swój mózg.

Jeśli jesteś zestresowany lub niespokojny, jest to idealne rozwiązanie, aby zdjąć presję z twojego zdrowia psychicznego. Czy jesteś gotowy? Masz 20 sekund, aby spróbować znaleźć właściwą odpowiedź.

Co to jest wyzwanie matematyczne?

Wyzwania matematyczne mają wiele korzyści dla zdrowia poznawczego. Mogą one stymulować Twoje zdolności, pomagając Ci jednocześnie w koncentracji.

Jest to również świetne rozwiązanie dla wzmocnienia pamięci i treningu mózgu. Utrzymuje twój mózg w zdrowiu, a twój umysł w formie. Wyzwania pomagają również rozwijać kreatywność.

Dzisiejsza zagadka matematyczna składa się z czterech zazębiających się kółek zawierających kilka liczb. Twoim celem jest znalezienie brakującej wartości w środku koła.

© test-na-iq

 

Aby znaleźć rozwiązanie, musisz znaleźć związek między różnymi wartościami w limicie czasowym 20 sekund. Zaopatrz się w stoper przed rozpoczęciem łamigłówki.

Aby dać sobie najlepszą szansę na sukces, rozważ przeniesienie się do cichego pokoju, w którym możesz się w pełni skoncentrować.

Odpowiedź na zagadkę matematyczną

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na tę matematyczną zagadkę w mniej niż 20 sekund? Jeśli tak, pogratuluj sobie, jesteś spostrzegawczy i masz doskonałe umiejętności matematyczne.

Nie powinieneś się zniechęcać, jeśli Ci się nie udało. Prawdopodobnie brakuje ci praktyki. Możesz ćwiczyć z innymi, łatwiejszymi zagadkami.

Dzięki praktyce wyostrzysz swoje możliwości intelektualne, logiczne rozumowanie i kreatywność.

Jeśli chcesz sprawdzić swoją odpowiedź lub uzyskać wyjaśnienie, tutaj jest odpowiedź na tę zagadkę. Aby znaleźć właściwe rozwiązanie, musiałeś wydedukować logiczny związek między liczbami na obrazku.

Tak więc, najpierw trzeba było znaleźć wartość w każdym małym kółku:

  • To po lewej: 3 + 6 = 9,
  • Ten po prawej: 3 + 4 = 7,
  • Ten na dole: 5 + 3 = 8.
© test-na-iq

 

Brakującą wartością jest zatem 22. Oto, jak doszedłbyś do tej wartości:

  • (9 + 7 + 8) – 2
  • 24 – 2 = 22

Jeśli podobało Ci się to wyzwanie, podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. W ten sposób będziesz miał okazję rzucić im wyzwanie, aby zobaczyć, kto pierwszy znajdzie odpowiedź.

Related post

Vanessa Meister
Napisane przez, Vanessa Meister
Mam na imię Vanessa mam 26 lat i jestem web copywriterem i content managerem. Moją pasją jest internet, e-marketing, web design, copywriting, projektowanie, web.... Dopóki jest kreatywność, marketing, oryginalność i nowe technologie.