Strona główna » Sprawdź swoje umiejętności analityczne, rozwiązując tę ​​łamigłówkę w mniej niż 25 sekund!

Sprawdź swoje umiejętności analityczne, rozwiązując tę ​​łamigłówkę w mniej niż 25 sekund!

Wszyscy myślimy, że potrafimy rozwiązać najbardziej złożone problemy. Czy tak jest również w Twoim przypadku? Więc wstań to wyzwanie. Sprawdź swoje umiejętności, rzucając sobie wyzwanie w tej łamigłówce.

Zabawne, to przetestuj QI jest znalezienie sposobu przesuń 3 zapałki stanowić 4 trójkąty.

Uważaj, musisz sobie z tym poradzić w mniej niż 25 sekund. Sprawdź instrukcje w następnym akapicie.

© Test-na-iq.pl

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest spojrzenie na to, co masz przed sobą. Istnieją 3 trójkąty, z których każdy jest utworzony z 3 zapałek. Musisz się wysilić, aby znaleźć logiczny sposób ułożenia 4 trójkątów, przesuwając tylko 3 z nich.

Aby takie osiągnąć wyzwanie musisz się głęboko skoncentrować. Nie rozpraszaj się, może to uniemożliwić wyobrażenie sobie wszystkich możliwych kombinacji.

Jakie są zalety puzzli?

Testy IQ nie zostały stworzone tylko po to, by dobrze się bawić. Służą również do stymulacji mózgu. Oferują możliwość zmierzenia twojej inteligencji poprzez zrozumienie, w jaki sposób udaje ci się rozwiązać problem.

Testowane są umiejętności rozumowania i myślenia. Dzięki tym zagadkom dowiesz się, czy jesteś gotowy stawić czoła konkretnym sytuacjom.

Pozwalają pozostać aktywnym i szybkim. Te gry rozwijają cierpliwość i uczą nas, że problem może mieć kilka rozwiązań.

Minęło 25 sekund, jaka jest twoja odpowiedź? Wielu graczom się nie udało. Prawdą jest, że nie jest łatwo utworzyć 4 trójkąty, gdy są tylko 3.

Ale w rzeczywistości rozwiązaniem było weź trzy mecze tworzące trzeci trójkąt. Konieczne było połączenie wierzchołków pierwszych dwóch zapałką, a następnie podstaw drugim.

Na koniec musisz umieścić trzeci po przekątnej od utworzonego trapezu. W ten sposób otrzymujesz 4 trójkąty.

© Test-na-iq.pl

Rozszyfrowanie tej logiki nie jest łatwe. Jest jeszcze mniej, bo tylko 25 sekund. Więc jeśli nie udało ci się go rozwiązać, nie martw się.

Możesz ćwiczyć z tysiącami testów intelektualnych w Internecie. Zobaczysz, następnym razem będziesz w stanie rozwiązać wszystko w mgnieniu oka. Z drugiej strony, jeśli ci się udało, gratulacje!

Podziel się tę łamigłówkę w sieciach społecznościowych. Będziesz mógł trenować, będąc jeszcze bliżej otoczenia.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.