Strona główna » Ta zagadka będzie wyzwaniem. Czy jesteś gotowy, aby spróbować?

Ta zagadka będzie wyzwaniem. Czy jesteś gotowy, aby spróbować?

Jeśli lubisz wyzwania, to ta zagadka jest dla Ciebie. Rzeczywiście, proponujemy Ci małą puzzle , które pozwolą Ci sprawdzić swoje umiejętności intelektualne przy jednoczesnej dobrej zabawie.

Nie tylko dowiesz się, czy jesteś inteligentną osobą, ale także będziesz stymulować swój mózg bez wywierania na siebie presji. Zacznij, gdy tylko poczujesz się gotowy.

Co trzeba zrobić, aby rozwiązać tę zagadkę?

Do tego wyzwaniaproponujemy Wam obrazek z trzema szalonymi operacjami.

W rzeczywistości każda operacja składa się z ilustracji, liczb i cyfr.

Po pierwsze, suma dwóch aparatów daje liczbę 8. Następnie suma trenerów i kapelusza równa jest liczbie 12; i wreszcie suma dwóch kamer z dwoma kapeluszami na nich daje liczbę 20.

Twoim celem jest znalezienie wartości jednego aparatu, jednego kapelusza i jednego trenera. Aby to zrobić, musisz wykonać kilka obliczeń. Im szybciej znajdziesz odpowiedzi, tym mądrzejszy zostaniesz uznany.

Test-na-iq.pl

Dlaczego warto podjąć się takiego wyzwania?

To bardzo ważne, aby zadbać o swój mózg. W jaki sposób? Zagadki i łamigłówki są świetne dla utrzymania ostrego i zdrowego umysłu.

W rzeczywistości, zabawne wyzwania, takie jak te, które dostarczyliśmy dzisiaj, są świetnymi sposobami na ćwiczenie mózgu i poprawę zdolności poznawczych bez zbytniego zmęczenia.

Tak więc, próbując rozwiązać zagadkę, zoptymalizujesz swój czas i energię, aby twoje wyniki były lepsze.

Mały, ale ważny punkt: ten rodzaj puzzli będzie stymulował twój mózg w pozytywny sposób. Dlatego poświęcisz kilka chwil w ciągu dnia na relaks podczas ćwiczeń.

Nadszedł czas na udzielenie odpowiedzi!

Aparat reprezentował 4, kapelusz 6, a kosz 3. Szczerze gratulujemy tym, którym udało się je znaleźć, wasza wnikliwość zapiera dech w piersiach.

Dla tych, którzy nie mogli go znaleźć, nie martwcie się. Wszystko wyjaśnimy.

Aby rozwiązać tę zagadkę, musieliśmy zacząć od szukania wartości aparatu, bo jeśli dwa aparaty są warte 8, to. jeden aparat jest równy połowie, czyli 4.

Następnie należało natychmiast przejść do operacji z trenerami i kapeluszami. Wiedząc, że dwa aparaty są równe 8 oraz że dwa aparaty dodane do dwóch kapeluszy dają liczbę 20, oznacza to, że. dwa kapelusze są warte liczbę 12, co stanowi 6 wartości jednego psa.

Mając wartość aparatu fotograficznego i wartość kapelusza, wystarczyło wykonać małe obliczenia, aby znaleźć wartość piłki do koszykówki. Oto rozwiązanie w obrazkach, aby lepiej zrozumieć.

Test-na-iq.pl

Jeśli ta zagadka Cię rozbawiła, to ne zapraszamy do udostępnienia jej na swoich portalach społecznościowych, aby Twoi znajomi również mogli się nią cieszyć.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.