Strona główna » Test IQ: Czas udowodnić, że masz wysokie zdolności intelektualne, rozwiązując tę łamigłówkę.

Test IQ: Czas udowodnić, że masz wysokie zdolności intelektualne, rozwiązując tę łamigłówkę.

Aby w pełni wykorzystać swój potencjał intelektualny, ważne jest, aby mózg był aktywny i zdrowy. Dziś proponujemy, abyś dobrze wykorzystał swój czas.

Aby to zrobić, sugerujemy, abyś spróbował rozwiązać jeden z następujących problemów łamigłówka jako ćwiczenie dla mózgu, ale także po to, abyś mógł się na chwilę zrelaksować. Skoncentruj się, teraz czas zacząć.

Na czym polega rozwiązanie tej zagadki?

Dla ta mała zagadkazaprezentujemy obraz przedstawiający pięć postaci. Każda z tych figur będzie składać się z kilku kolorowych kwadratów ułożonych pionowo.

Następnie zaproponujemy inne figury z różnymi układami kolorów. Do wyboru będą zatem A, B, C, D i E. Twoim celem będzie dowiedzieć się, który z wyborów będzie następną postacią.

Aby to zrobić, będziesz musiał znaleźć uzasadnienie kolorów pierwszych figur i zastosować tę samą logikę w swojej odpowiedzi.

Test-na-iq.pl

Co mają do zaoferowania puzzle?

Przede wszystkim należy pamiętać, że dzięki Internetowi można bardzo łatwo znaleźć puzzle.

Możesz więc rozwiązywać łamigłówki kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz. Po drugie, łamigłówki są niezwykle przydatne do poprawy sprawności intelektualnej i zdolności poznawczych.

W rzeczywistości pomagają one zwalczać problemy z koncentracją, ponieważ zmuszają do utrzymywania uwagi na niewielkiej ilości ćwiczeń, które musisz wykonać.

Jednocześnie łamigłówki pomagają wyostrzyć poczucie logiki, ponieważ aby odnieść sukces, musisz przemyśleć sprawy i rozważyć wszystkie możliwości.

Wreszcie, łamigłówki mają znaczący wpływ na wytrwałość. Przyjmując formę gry, a nie ćwiczenia, łamigłówki nauczą cię zawsze kończyć to, co zaczynasz, pomimo trudności.

Czas na rozwiązanie!

Odpowiedzią był rysunek C ! Gratulacje dla wszystkich, którym udało się znaleźć prawidłową odpowiedź – wasze poczucie logiki jest imponujące.

Dla tych z was, którzy nie mogli tego rozgryźć, nie martwcie się. Wszystko wam wyjaśnimy.

Aby rozwiązać tę zagadkę, trzeba było zwrócić uwagę na kolejność kolorów na każdej figurze. To dlatego, że, zaczynając od pierwszej figury, kwadrat na górze lub na dole w kierunku środka był potrzebny, aby dać następną figurę.

Zmieniając na przemian górne i dolne kwadraty każdej figury, trzeba było ostatecznie ustalić, że znaleziona figura to C. Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć, oto rozwiązanie na obrazkach.

Test-na-iq.pl

Zwłaszcza jeśli podobała Ci się ta zagadka, nie wahaj się udostępnić jej w sieciach społecznościowych, aby Twoi znajomi i rodzina również mogli się nią cieszyć.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.