Strona główna » Test IQ: czy chcesz być uznany za geniusza? Spróbuj dopasować poniższy obrazek statku do obrazka w kolorze.

Test IQ: czy chcesz być uznany za geniusza? Spróbuj dopasować poniższy obrazek statku do obrazka w kolorze.

Czy uważasz, że możesz zdać ten test IQ i znaleźć odpowiednią łódź?

Chciałbyś się dowiedzieć, w jakim stopniu potrafisz myśleć i dostosowywać się? Chcesz wiedzieć, jak dobre są Twoje umiejętności plastyczne? Dowiedz się tego za pomocą tego testu IQ. Celem jest znalezienie pary identycznych łodzi. Aby mieć nadzieję na znalezienie właściwej odpowiedzi na tym teście, musisz mieć dobre umiejętności obserwacyjne. Czy uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby odnieść sukces? Jeśli tak, to poniżej dowiedz się, co musisz zrobić.

Obsługa testu IQ: co robić

.
W tym nowym teście IQ masz obrazek z trzema statkami: jednym w kolorze i dwoma w czerni i bieli. Na pierwszy rzut oka wszystkie trzy statki wyglądają podobnie. Ale nie dajcie się zwieść pozorom. Tylko jeden z czarno-białych statków jest idealnym cieniem kolorowego. Twoim zadaniem jest odnalezienie tego samego statku.

.

Nie wyznaczamy limitu czasowego dla tego testu ze względu na jego trudność. Namawiamy, by mieć oczy otwarte i uzbroić się w cierpliwość, by zdać ten test IQ. Musisz być na tyle skupiony, aby mieć nadzieję, że znajdziesz odpowiednią łódź. Musisz umieć porównać trzy łodzie i podać poprawne rozwiązanie. Im mniej czasu poświęcisz na to zadanie, tym bardziej wykaże ono twoje zdolności obserwacyjne.

Dla tych, którym się nie udało, oto odpowiedź na test IQ

.
Jeśli udało Ci się szybko i poprawnie rozwiązać to zadanie wizualne, to nie ulega wątpliwości, że masz wysoką inteligencję. Jeśli nie, nie rozpaczaj. Po prostu trzeba się wyszkolić: oczy i mózg. Musisz uzależnić swoje zdolności od zdania innych testów IQ. Mamy więcej niż jeden w magazynie. Nie wahaj się ich odkrywać i praktykować.

Ale najpierw poznaj odpowiedź na ten test IQ: czarno-biały statek, który jest dokładną kopią kolorowego statku. Wydaje się to bardzo trudne, ponieważ wszystkie liczby są bardzo podobne.

Jeśli dobrze się przyjrzeć, statek po prawej jest idealnym cieniem tego kolorowego. Jeśli spojrzysz na prawy koniec każdego statku, możesz zobaczyć różnicę.

.

Jeśli ten test IQ był dla Ciebie ożywczym doświadczeniem, nie krępuj się podzielić swoimi odczuciami z przyjaciółmi i rodziną i zaproponować im rozwiązanie. Będzie to dobry pretekst, aby spędzić trochę czasu razem, a przede wszystkim sprawdzić ich umiejętności plastyczne i inteligencję.

 

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.