Strona główna » Test IQ: czy jesteś geniuszem? Jeśli jesteś naprawdę spostrzegawczy i uważny, na pewno znajdziesz bociana na zdjęciu.

Test IQ: czy jesteś geniuszem? Jeśli jesteś naprawdę spostrzegawczy i uważny, na pewno znajdziesz bociana na zdjęciu.

Czy będziesz miał oczy, by odnaleźć ukrytego w tle bociana?

W tym kolejnym teście IQ namawiamy was do tego, abyście mieli oczy otwarte. Jest to zadanie plastyczne, w którym musisz odnaleźć bociana ukrytego na bagnie. Ostrzegaj jednak, że jest to trudny test, który tylko geniusz mógłby wykonać na pierwszy rzut oka. Ten test wymaga inteligencji i dobrego talentu obserwacyjnego. Dzięki tym cechom będziesz miał szansę na osiągnięcie sukcesu w jak najkrótszym czasie. Jeśli czujesz się gotowy do sprawdzenia swoich umiejętności, spójrz na poniższy obrazek.

.

Co musisz zrobić, aby zdać ten test IQ

.
Celem tego testu IQ jest znalezienie żurawia lub bociana, który jest zakamuflowany wśród trzcin i wysokich traw na bagnie. Jest to prawdziwe zdjęcie z dużą ilością szczegółów, co sprawia, że znalezienie ptaka jest nieco trudne. Na pierwszy rzut oka obraz jest mylący. Trudno uwierzyć, że w tym środowisku może być bocian. Ale na zdjęciu jest jeden. Trzeba się skupić i być bardzo uważnym, aby go znaleźć. Aby to zrobić, najlepiej przebywać w spokojnym miejscu, wolnym od hałasu i rozproszeń. Im mniej czasu zajmie Ci znalezienie zwierzęcia, tym bardziej będzie to świadczyć o Twojej inteligencji.

Czy udało ci się znaleźć ptaka? Poznaj odpowiedź

.
Jeśli udało Ci się odnaleźć żurawia na zdjęciu, oznacza to, że jesteś osobą uważną i obdarzoną dużą inteligencją. Sukces w tym zadaniu pokaże Twoją wielką siłę koncentracji.

Z drugiej strony, niezależnie od tego, ile czasu na to poświęciłeś, nie udało Ci się znaleźć wielkiego ptaka? To nie jest problem. Trzeba tylko trenować wzrok i lepiej skupiać uwagę. W tym celu możesz trenować swoje oczy i mózg, próbując naszych innych testów IQ. Pozwoli to przyzwyczaić się do tego rodzaju zagadek wizualnych i zwiększyć zdolności poznawcze. Gdy będziesz zadowolony, możesz powtórzyć ten test i poszukać żurawia.

.

W przeciwnym razie podamy lokalizację ptaka. Na środku zdjęcia znajduje się droga wodna. Podążaj za nią i uważaj na trawę po lewej stronie. Tuż przed dotarciem do dolnej części zdjęcia z drzewami, zobaczysz bociana ukrywającego się wśród wysokiej trawy.

Jeśli jesteś podekscytowany tym testem, zachęcamy do podzielenia się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną i rzucenia im wyzwania do sprawdzenia swoich zdolności intelektualnych.

 

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.