Strona główna » Test IQ: czy kobieta z kwadratową twarzą jest dziwna? Super awesome jeśli wiesz jakie są ich 3 różnice!

Test IQ: czy kobieta z kwadratową twarzą jest dziwna? Super awesome jeśli wiesz jakie są ich 3 różnice!

Prokažte svou inteligenci tím, že se zúčastníte tohoto nového IQ testu a úspěšně ho absolvujete.

Nie tylko geniusze potrafią zdać testy IQ. Pomyśl jeszcze raz! Na przykład przy tym wyzwaniu intelektualnym masz szansę na sukces, jeśli się skoncentrujesz. Trzeba włożyć pracę, aby zabić czas i co najważniejsze ocenić swoje możliwości intelektualne. Wystarczy porównać dwa zdjęcia i wyróżnić różnice między nimi.

Koncepcja testu IQ: co trzeba zrobić

Jeśli jesteś przyzwyczajony do grania w nasze gry lub wykonywania testów IQ, nie będziesz miał problemu z wykonaniem tego testu. To wyzwanie intelektualne polega na porównywaniu dwóch mniej lub bardziej identycznych obrazków. Każda z nich to ilustracja czterech postaci o twarzach kobiet, z których każda trzyma w ręku prezent. Musisz je dokładnie obserwować i znaleźć trzy elementy, które je wyróżniają. Jest to bardzo prosta i przyjemna gra. Co więcej, łatwo się w nią gra, jeśli ma się dobry wzrok.

Mimo to utrudniamy nieco grę, ograniczając czas wyszukiwania do 13 sekund. Taki limit czasu ułatwi ocenę ostrości widzenia i umiejętności obserwacji.

Nasze wskazówki dotyczące tego testu IQ

Jeśli kiedykolwiek poczujesz, że nie uda Ci się rozwiązać tego testu IQ w wyznaczonym czasie, daj sobie małą podpowiedź. Z trzech znalezionych różnic jedna jest podobna do młodej kobiety w szarym ubraniu. Dzięki tej małej podpowiedzi, wykorzystaj mądrze swoje sekundy i zaskocz siebie.

Postaraj się bardziej skoncentrować i odizolować od wszelkich hałasów i rozproszeń. Dzięki temu będziesz mógł lepiej wykorzystać swoje możliwości intelektualne.

Rozwiązywanie testu IQ

Czy uważasz, że znalazłeś 3 różnice? Mimo podpowiedzi nie udało Ci się znaleźć, gdzie znajdują się te różnice? Poniżej znajdziecie rozwiązanie tego newsowego wyzwania.

Jak już powiedzieliśmy, pierwsza różnica jest na pani w szarym ubraniu. Jeśli przyjrzysz się dokładnie grzywce jej włosów, zobaczysz pierwszą różnicę. Zwróć swój wzrok w lewą stronę obrazu. W tle znajduje się gwiazda pod ręką czarnowłosej kobiety. Na jednym zdjęciu jest niebieska, a na drugim różowa. Następnie przejdź dalej w dół. Spójrz na prezent w kształcie serca, który trzyma trzecia kobieta. Łuk jest wyraźnie inny.

Jeśli ten test Cię zainteresował, podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną i nie krępuj się odkrywać innych naszych wyzwań.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.