Strona główna » Test IQ: Czy poradzisz sobie z tym skomplikowanie wyglądającym wyzwaniem matematycznym?

Test IQ: Czy poradzisz sobie z tym skomplikowanie wyglądającym wyzwaniem matematycznym?

Celem tego testu matematycznego jest znalezienie wartości niewiadomych. Czy jesteś dobry z matematyki?

Często słyszymy, że ludzie inteligentni wyróżniają się w matematyce. Ale czy wiesz, że nie ma bezpośredniego związku między inteligencją a tym tematem?

W rzeczywistości inteligencja może się zmieniać w zależności od kilku czynników. Dla tych, którzy nie są zbyt dobrzy z matematyki, dzisiejszy test jest dla Was. To ćwiczenie na poziomie łatwym pozwoli Ci określić Twoje umiejętności liczenia.

Jak przystąpić do tego testu?

Aby zdać ten test, wystarczy dowiedzieć się, która liczba odpowiada każdemu obrazowi, aby uzyskać wynik operacji.

© test-na-iq

Ilustracja zawiera trzy komponenty: kwiat, ptaka i doniczkę. Twoim zadaniem jest znalezienie wartości każdego elementu. Ostatnia linia to operacja końcowa.

Jak rozwiązać ten test i ocenić swoje możliwości?

Ten test na pierwszy rzut oka wygląda na trudny. Warto jednak wiedzieć, że może ją rozwiązać każdy, oczywiście pod warunkiem, że ma się podstawową wiedzę z zakresu matematyki.

Wykonanie tego testu jest bardzo proste. Odwołaj się do wyników działalności. Przez dedukcję łatwo znajdziesz równoważną liczbę dla każdego składnika. Uważaj, o ile pierwsze operacje są instynktowne, to ostatnia zawiera pułapkę. Możesz go znaleźć?

Zapraszamy do kliknięcia „Dalej” poniżej, aby odkryć rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Rozalia
Napisane przez, Rozalia
Jestem Rozalia, web writer z pasją do gier i łamigłówek. Uwielbiam dzielić się z moimi czytelnikami artykułami rozrywkowymi, takimi jak zagadki, gry i inne tematy, które dają im zasłużony odpoczynek i pobudzającą chwilę refleksji. Oprócz pracy nad ciekawymi treściami, lubię też coraz lepiej poznawać nowe technologie i trendy internetowe. Czuję się szczęśliwa, że mogę zaoferować swoje umiejętności ludziom, którzy chcą się dobrze bawić, a jednocześnie czegoś nauczyć.