Strona główna » Test IQ: czy potrafisz policzyć liczbę dziewiątek? To jest dowód na to, że jesteś geniuszem!

Test IQ: czy potrafisz policzyć liczbę dziewiątek? To jest dowód na to, że jesteś geniuszem!

Zabawny test IQ, który udowodni, że jesteś geniuszem!

Czy jesteś gotowy na dzisiejsze wyzwanie? Dziś proponujemy Wam dość trudny test IQ. Sprawdzi Twoje umiejętności plastyczne, koncentrację i szybkość myślenia! Dzięki temu testowi wizualnemu będziesz miał okazję udowodnić, że jesteś inteligentny i uważny. Zainteresowani tą grą wizualną? Teraz twoja kolej!

Ile dziewiątek jest na tym obrazku?

Na poniższe zdjęcie składa się seria 6S. Tylko wśród tych liczb jest „9S”. Twoim zadaniem jest znalezienie i policzenie wszystkich 9S zanim skończy się czas. Aby uczynić tę wizualną grę jeszcze bardziej ekscytującą, masz tylko 14 sekund, aby znaleźć je wszystkie! Możesz to zrobić?

Możesz również rzucić wyzwanie swoim znajomym lub członkom rodziny w tym teście IQ.

Odpowiedz na wyzwanie wizualne

Po 14 sekundach czas sprawdzić, czy odpowiedziałeś poprawnie! Na obrazku musi znaleźć się nie tylko dokładna liczba 9-ek, ale także ich prawidłowa lokalizacja.

Rozwiązanie

Trudność, którą musieliście pokonać w tym wyzwaniu wizualnym, polegała na podobieństwie liczb 9 i 6, kolorze liczb, a także sposobie ułożenia liczb na obrazku. Na tym obrazku jest w sumie 6 cyfr 9S.

Jaki jest więc werdykt? Jeśli udało Ci się znaleźć je wszystkie, to znaczy, że jesteś prawdziwym geniuszem! Jesteś dobrym obserwatorem i uważnym człowiekiem.

Jeśli natomiast nie zdałeś testu IQ, oznacza to, że musisz poćwiczyć swoje umiejętności wizualne i intelektualne. Możliwe, że Twoją słabością jest szybkość myślenia. Dlatego zapraszamy do ćwiczenia naszych wyzwań wizualnych. Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju testy IQ, które pomogą Ci poprawić refleks wzrokowy i poznawczy.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.