Strona główna » Test IQ: Dowiedz się, jaką godzinę powinien wyświetlić najnowszy zegarek w ciągu zaledwie 60 sekund?

Test IQ: Dowiedz się, jaką godzinę powinien wyświetlić najnowszy zegarek w ciągu zaledwie 60 sekund?

W test W dzisiejszym teście będziecie musieli dowiedzieć się, jaką godzinę powinien wyświetlać ostatni zegarek. Czy wiesz, że czas powstał bardzo dawno temu? W czasach starożytnych Egipcjanie do mierzenia czasu używali zegara słonecznego, a Babilończycy zegara wodnego.

Chodziło o to, aby podzielić czas zgodnie z ruchem słońca, aby znaleźć swoją drogę przez dzień. Bez czasu nasz sposób życia byłby mniej wygodny, zostawiamy Ci do wyobrażenia.

Ten test to prawdziwa zagadka. Stanowi wyzwanie dla Twojego analitycznego umysłu. Aby odnieść sukces, musisz się mocno skoncentrować i mądrze wykorzystać swoje umiejętności intelektualne, aby dojść do właściwej odpowiedzi. Potrzebujesz dedukcji, logicznego rozumowania i wnikliwości.

Test-na-iq.pl

Nie daj się zniechęcić jej złożonością. Jeśli dobrze sobie poradzisz, możesz rozwinąć kilka umiejętności. Poprawia Twoje zdolności analityczne i rozwija czujność umysłową. Może również określić twój potencjał intelektualny, ponieważ ten rodzaj łamigłówki jest często używany w testach IQ.

Aby znaleźć czas ostatniego zegarka, ważne jest, aby przyjąć analityczne podejście. Po pierwsze, musisz dokładnie przyjrzeć się obrazowi jako całości. Ta gra jest dość złożona, ponieważ nie chodzi tu po prostu o dodanie lub odjęcie określonej liczby godzin, ale raczej o znaleźć logiczny związek między każdym zegarem.

Każdy z zegarków na rysunku wyświetla inny czas w zależności od czasu poprzedniego. W ten sposób, aby znaleźć czas ostatniego zegarka, musisz znaleźć ten link i zastosować tę samą logikę.

Poprzez dokładne zbadanie każdego zegara, zauważenie zmian we wskazówkach oraz zastosowanie jasnej i precyzyjnej logiki, możliwe jest rozwiązanie tego ekscytującego wyzwania matematycznego.

Rozwiązania tego testu

Ta gra była szczególnie skomplikowana, czyż nie?

Aby znaleźć czas ostatniego zegara, należało znaleźć logikę, która była przesunąć minuty do tyłu.

Rzeczywiście, konieczne było cofnięcie się o godzinę i dziesięć minut między pierwszym a drugim zegarem, a następnie ojedną godzinę i dwadzieścia minut pomiędzy drugim i trzecim zegarem, orazjedna godzina i trzydzieści minut między trzecim a czwartym zegarem.

Z tej dedukcji, aby otrzymać dokładny czas dla ostatniego zegara, wystarczy. cofnąć się o godzinę i czterdzieści minut.

Test-na-iq.pl

Jeśli dotarłeś do tego rozumowania, to znaczy, że masz dość wysokie IQ i jesteś gotowy na pełny test IQ. Zobaczymy się wtedy w naszym następnym teście.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.