Strona główna » Test IQ: gdzie jest ukryty tygrys? Tylko 1% z nich potrafił znaleźć drugiego kota w ciągu 5 sekund.

Test IQ: gdzie jest ukryty tygrys? Tylko 1% z nich potrafił znaleźć drugiego kota w ciągu 5 sekund.

[subtitle]

Chcesz poznać swój prawdziwy poziom inteligencji? Twój czas nadszedł! W tym tygodniu w konkursie optycznym trzeba będzie użyć wszystkich zmysłów i umiejętności. Jest tak wymagający, że tylko 1% uczestników ukończyło go w wyznaczonym czasie. Czy jesteś gotowy na test wirusowy EXTREME?

Czy uda Ci się dostrzec ukrytego tygrysa?

Oto wyzwanie wizualne, które wzięło sieci społecznościowe przez burzę. Powód? Fascynowały ich złudzenia i sztuczki obrazu. Reakcja jest tak nieoczekiwana, że zmusiła ponad 90% użytkowników do rezygnacji.

Twoim zadaniem będzie odnalezienie tygrysa ukrytego na obrazku. Choć oczywiste jest, że głównym bohaterem ilustracji jest kot, tylko „doświadczone” oko może rozpoznać innego kota, który jest ucharakteryzowany na tajemniczy obrazek. Masz 5 sekund na jego identyfikację: uruchom zegar!
Tylko 4% z nich udało się pokonać

Przerwa! Chcesz zobaczyć to jeszcze raz? Nie ma problemu, ale to będą tylko kolejne 3 sekundy, bo dla prawdziwego mózgu 8 sekund to aż nadto. Zwróć uwagę i pamiętaj: musisz zobaczyć tylko tygrysa. Dostałeś wskazówkę? Pospiesz się i spróbuj jeszcze raz.

Nadal nie możesz tego rozgryźć? Nie martw się, aby odnieść sukces w tego rodzaju wyzwaniu wizualnym, potrzeba ciągłej praktyki. Odpowiedź była dosłownie napisana: na paskach na plecach można przeczytać słowo „tiger”. Reszta otoczenia próbuje cię tylko oszukać. Widziałeś, że to nadchodzi?

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.