Strona główna » Test IQ: ile kwadratów widzisz na tym obrazku?

Test IQ: ile kwadratów widzisz na tym obrazku?

[subtitle]

Każdego dnia tysiące użytkowników przeszukuje internet w poszukiwaniu gier, testów i łamigłówek, które pozwolą im miło spędzić czas. Te rozrywki są powszechne i korzystne dla mózgu. Dziś będziesz miał okazję sprawdzić swoje zdolności wizualne i inne z tymi zagadkami logicznymi. Wymagają one jedynie Twojej intuicji i rozsądku. Teraz twoja kolej!

Jak rozwiązać tę zagadkę?

Czy lubisz wyzwania wizualne? Masz szczęście, bo tym razem musisz znaleźć wszystkie kwadraty, które są ukryte na obrazku. Limit czasu to tylko 10 sekund. Możesz to zrobić? Ta zagadka jest mniej trudna. Odłóż wszystkie rozpraszacze i skoncentruj się!

Czy udało ci się znaleźć dokładną liczbę kwadratów na tym obrazku? Jeśli po kilku sekundach nie masz, rozwiązanie znajdziesz w kolejnych liniach. Możesz również użyć odpowiedzi, aby sprawdzić, czy twoja odpowiedź była poprawna.

Rozwiązanie zagadki wizualnej

Jeśli dobrze policzysz, na obrazku jest 14 kwadratów. Najpierw sprawdź te, które są podkreślone na zielono. Znajdziesz tam 5 małych zielonych kwadratów. Następnie kontynuuj z kwadratami w kolorze różowym. Jeśli dokładnie policzysz, znajdziesz zwykle 4 duże różowe kwadraty. Następnie są jeszcze 4 różowe kwadraty o mniejszych kształtach. Na koniec duży niebieski kwadrat. W sumie na obrazku znajduje się 14 kwadratów.

Czy udało Ci się znaleźć kwadraty na tym obrazku?

Gratulacje! Twoja odpowiedź na tę wizualną zagadkę była prawidłowa. Jesteś inteligentną osobą, bo wiele osób nie zdało tego testu wzrokowego. Ta cecha będzie ci dobrze służyć przez całe życie.

Jeśli jednak nie znalazłeś poprawnej odpowiedzi lub dokładnej liczby kwadratów na tym obrazku, nie rozpaczaj. Mamy duży wybór podobnych zagadek logicznych. Spróbuj jeszcze raz i baw się dobrze w tym samym czasie. Dodatkowo można wybierać spośród wielu motywów. Możesz nawet zacząć od mniej trudnych zagadek i stopniowo zwiększać trudność.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.