Strona główna » Test IQ: jak szybko potrafisz znaleźć różnice między obrazkami? Jeśli potrafisz to zrobić w 30 sekund, jesteś inteligentny.

Test IQ: jak szybko potrafisz znaleźć różnice między obrazkami? Jeśli potrafisz to zrobić w 30 sekund, jesteś inteligentny.

Czy uda Ci się rozwiązać ten test IQ w wyznaczonym czasie?

Czy uważasz, że jesteś geniuszem lub przynajmniej wystarczająco inteligentny, aby podjąć nasze nowe wyzwanie? Czy myślisz, że uda Ci się znaleźć prawidłowe odpowiedzi na ten test IQ? Należy wiedzieć, że aby odnieść sukces w tej nowej intelektualnej łamigłówce, wymagany będzie dobry poziom koncentracji i wizji. W krótkim czasie musisz znaleźć zwłaszcza ukryte różnice. Jeśli uważasz, że potrafisz to zrobić, dowiedz się, jak działa test i jakie zdjęcia możesz porównać.

Rozwiązywanie testu IQ: zasady gry

Stejně jako u některých našich testů IQ je i v tomto testu třeba najít prvky, které odlišují dvě kresby na obrázku. V tomto případě máte obrázek ženy, která spokojeně zalévá své květináče.

Między liczbami umieszczonymi obok siebie są jeszcze 3 różnice. Musisz je znaleźć. Brzmi łatwo. Ale musisz to zrobić w ciągu 30 sekund. Ten limit czasowy został ustalony, aby lepiej stymulować Twoje neurony i oczy. Presja czasu pozwala lepiej ocenić swoją czujność, reaktywność, a zwłaszcza ostrość widzenia. Dzięki temu gra jest trudniejsza, ale i ciekawsza.

Aby odnieść sukces, trzeba mieć kondycję. Postaraj się dotrzeć w ciche miejsce, aby osiągnąć optymalną koncentrację. Nie pozwól, aby jakiekolwiek rozproszenia przeszkadzały. Dzięki temu łatwiej jest znaleźć to, co jest ukryte.

Odpowiedzi na test IQ: czy się udało?

Czy udało Ci się znaleźć różnice po 30 sekundach? Jeśli tak, to możesz być z siebie dumny. To oznacza, że masz dobry poziom inteligencji. Jeśli nie, to nie ma się czym przejmować. Nie określa twoich zdolności intelektualnych. Wystarczy, że przyzwyczaisz swój mózg do tego rodzaju ćwiczeń, a możesz być pewien, że kolejne testy zdasz z wynikiem pozytywnym.

.

Odpowiedzi do tego testu IQ można znaleźć poniżej. Wszystkie różnice są w garnkach. Od lewej do prawej: pierwsza różnica jest pod żółtymi strzępkami: z tyłu jest kwiat, który na jednym zdjęciu jest żółty, a na drugim różowy. Przejdź na prawo, do drugiej donicy. Na pierwszym planie jest różowy kwiat, który na jednym zdjęciu ma większy żółty słupek. Na koniec przyjrzyj się dokładnie liściom wokół doniczki po prawej stronie, na jednym ze zdjęć brakuje jednego.

 

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.