Strona główna » Test IQ: jeśli masz ostry wzrok, nie powinno być dla ciebie trudne dostrzeżenie więcej niż jednej różnicy na rodzinnym zdjęciu.

Test IQ: jeśli masz ostry wzrok, nie powinno być dla ciebie trudne dostrzeżenie więcej niż jednej różnicy na rodzinnym zdjęciu.

V tomto testu IQ si můžete ověřit, jak dobrý máte zrak a analytické schopnosti.

Wbrew temu, co ludzie myślą, test IQ nie ogranicza się do oceny poziomu inteligencji. To także wyzwanie dla twojej wnikliwości, umiejętności analitycznych i mocy obserwacji. Do tego właśnie służy test IQ, który dziś zaproponujemy. Jest to jedno z najtrudniejszych zadań. Czy mógłbyś odnieść sukces tam, gdzie wielu osobom się nie udało?

Jak się robi ten test IQ?

Wystarczy przyjrzeć się dokładnie dwóm poniższym zdjęciom rodziny. Twoim zadaniem jest wtedy znalezienie ukrytych w nich błędów. Nie będziesz miał czasu na długie myślenie, bo na rozwiązanie zagadki masz tylko 30 sekund. Ponieważ liczy się każda sekunda, trzeba się maksymalnie skoncentrować. Odłóż na bok wszelkie rozpraszacze, które mogłyby zakłócić twoją zdolność do rozwiązania testu IQ. Wskazane jest nawet znalezienie cichego i wygodnego miejsca, aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces.

Odpowiedź.

Pierwszy błąd jest w stroju dziewczyny w różowej koszuli. Na zdjęciu po lewej stronie ma na sobie krótką spódnicę, a po prawej długą. Druga różnica dotyczy włosów mężczyzny, który prawdopodobnie jest ojcem dzieci. Ostatnia anomalia znajduje się w dłoni małego chłopca w żółtym kolorze. Dwa szaszłyki nie są takie same. Spójrz na zdjęcie poniżej, aby lepiej zobaczyć różnice, jeśli pasują do tych, które znalazłeś.

Jeśli udało ci się wykryć błędy

Gratulacje! Jesteś naprawdę uważny i spostrzegawczy. Potrafisz szybko przeanalizować sytuację i zorientować się, co jest nie tak. Nie każdy ma tę cechę i trzeba ją zachować za wszelką cenę. Można powiedzieć, że nic nie umyka Twojej uwadze i bardzo dbasz o najmniejszy szczegół.

Jeśli brakuje ci zagadki.

Zdarza się też, że nie wypadasz dobrze na teście IQ. To nie jest problem, bo wielu osobom takim jak Ty również nie udało się rozwiązać tej zagadki. Prawdopodobnie potrzebujesz tylko trochę praktyki. Dlatego zachęcamy do podejmowania kolejnych wyzwań, by przyzwyczaić mózg.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.