Strona główna » Test IQ: Jesteś uważany za geniusza, jeśli możesz rozwiązać ten model logiczny problem matematyczny!

Test IQ: Jesteś uważany za geniusza, jeśli możesz rozwiązać ten model logiczny problem matematyczny!

Tylko geniuszom łatwo przychodzi matematyka: udowodnij, że nim jesteś!

Czy uważasz, że jesteś dobry z matematyki? W takim razie oto test IQ, który z pewnością Cię zainteresuje! Sprawdź swoje umiejętności rozumowania i logiki w tym problemie matematycznym. Jeśli zdasz ten test, zostaniesz nazwany geniuszem.

Czy potrafisz rozwiązać następujące ciągi logiczne?

Jeśli zawsze byłeś dobry z liczbami, to wyzwanie matematyczne nie powinno stanowić dla Ciebie problemu. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości co do swoich umiejętności liczenia, powinieneś skupić całą swoją uwagę na tym teście IQ i znaleźć miejsce bez rozpraszaczy, aby się skoncentrować. Dzięki temu będziesz miał największe szanse!

Czy jest ci wygodnie? Oto Twoje wyzwanie na dzień: na poniższym obrazku przedstawiono serię liczb, z których wszystkie dają ten sam wynik „6”. Twoim zadaniem jest dowiedzieć się, jak każdy rząd liczb może dać ten wynik. Ponieważ ten test logiczny jest wystarczająco trudny, nie ma limitu czasu. Powodzenia!

Odpowiedzi do testu

Zanim ujawnimy rozwiązania, jak znalazłeś test? Czy myślisz, że mógłbyś to zrobić, gdybyśmy włączyli limit czasowy?

Rozwiązanie

Teraz czas na ujawnienie poprawnych odpowiedzi do testu, abyście mogli je porównać ze swoimi odpowiedziami. Spójrz na poniższy obrazek:

Czy zatem udało Ci się znaleźć wszystkie właściwe odpowiedzi? Jeśli udzieliłeś 10 poprawnych odpowiedzi, możesz być z siebie dumny, bo właśnie udowodniłeś, że jesteś prawdziwym geniuszem. Gratulacje!

Nie udało ci się? Nie martw się, to wyzwanie było naprawdę trudne i wymagało wysokiego poziomu rozumowania, aby rozwiązać większość obliczeń.

Jeśli podobał Ci się ten test IQ, zapraszamy do podzielenia się nim ze znajomymi. Jeśli szukasz więcej testów logicznych takich jak ten, zapraszamy na naszą stronę. Znajdziesz tu testy obserwacji, IQ i osobowości wszelkiego rodzaju!

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.