Strona główna » Test IQ: który z tych dwóch mężczyzn kłamie? Pomóż władzom znaleźć wandala z restauracji!

Test IQ: który z tych dwóch mężczyzn kłamie? Pomóż władzom znaleźć wandala z restauracji!

Sprawdź swój osąd w tej wymagającej wizualnej układance!

Ten test IQ to wizualna łamigłówka, która sprawdza twoje umiejętności obserwacji. Sprawdzi Twoje umiejętności analityczne. Jeśli jesteś dobry w dedukcji i rozumowaniu, to ten test wizualny będzie dla ciebie bryłą!

Który z tych dwóch mężczyzn zniszczył restaurację?

Dobre rozumowanie pomoże Ci zrozumieć rzeczywistość i fakty. Dzisiaj musisz użyć rozumowania indukcyjnego i dedukcyjnego, aby szybko rozwiązać tę wizualną zagadkę. Możesz to zrobić?

Kiedy będziesz gotowy, spójrz na zdjęcie dwóch kłócących się mężczyzn. Obaj są przekonani, że nie mieli nic wspólnego ze zniszczeniem restauracji. Najwyraźniej nie chcą być ścigani przez władze. Ale jeden z nich musi być pociągnięty do odpowiedzialności. Dlatego trzeba się dowiedzieć, kto kłamie, a kto jest niewinny! Aby to zrobić, musisz znaleźć dowody, że jeden z tych mężczyzn jest winny. To zależy od Ciebie!

Aby gra była ciekawsza, oblicz ile czasu zajęło Ci rozwiązanie zagadki! Jeśli uda Ci się odpowiedzieć poprawnie w czasie krótszym niż 10 sekund, oznacza to, że jesteś osobą uważną.

Test IQ.

Czy zgadłeś, który z tych dwóch mężczyzn kłamał? Gratulacje! Masz dobre umiejętności rozumowania i żywy zmysł obserwacji. Jeśli odpowiedziałeś w mniej niż 10 sekund, to gratuluję, bo masz troskliwy umysł!

Jeśli natomiast nie udało Ci się udzielić poprawnej odpowiedzi, poniżej przedstawiamy rozwiązanie. I pamiętaj, że Twoje umiejętności rozwijają się wraz z praktyką.

Rozwiązanie:

Kłamcą jest mężczyzna po prawej, ten w niebieskiej koszuli. To właściciel niebieskiego samochodu, który jest odpowiedzialny za zniszczenia w restauracji. Jak możemy to udowodnić? Spójrz na ślady opon przed domem, wyglądają jak żebra kół niebieskiego samochodu! Mamy sprawcę!

Jeśli podobała Ci się ta wizualna zagadka, nie krępuj się podzielić nią ze znajomymi!

Related post

Rozalia
Napisane przez, Rozalia
Jestem Rozalia, web writer z pasją do gier i łamigłówek. Uwielbiam dzielić się z moimi czytelnikami artykułami rozrywkowymi, takimi jak zagadki, gry i inne tematy, które dają im zasłużony odpoczynek i pobudzającą chwilę refleksji. Oprócz pracy nad ciekawymi treściami, lubię też coraz lepiej poznawać nowe technologie i trendy internetowe. Czuję się szczęśliwa, że mogę zaoferować swoje umiejętności ludziom, którzy chcą się dobrze bawić, a jednocześnie czegoś nauczyć.