Strona główna » Test IQ: masz 30 sekund na zidentyfikowanie 5 błędów na obrazkach. W takim razie musisz awansować!

Test IQ: masz 30 sekund na zidentyfikowanie 5 błędów na obrazkach. W takim razie musisz awansować!

[subtitle]

Dziś rzucamy Wam wyzwanie do tej wizualnej gry. Nasz test IQ nie tylko Cię rozbawi, ale także określi Twoją szybkość myślenia i obserwacji oraz koncentracji. Czy jesteś gotowy na dzisiejsze wyzwanie?

Test wzrokowy: „Znajdź 5 różnic między tymi obrazkami”.

Gra na czas z błędami to świetny sposób na poprawę obserwacji i pamięci wzrokowej. Jest to również skuteczne działanie na koncentrację. Jeśli więc chcesz odnieść sukces w tym teście wzrokowym, musisz się maksymalnie skoncentrować i wyostrzyć swoją ostrość widzenia!

W tym teście wizualnym przyjrzyj się uważnie dwóm poniższym obrazkom i zidentyfikuj błędy. Masz 30 sekund na znalezienie ich wszystkich!

Test IQ.

Minęło trzydzieści sekund. Znalazłeś te 5 różnic czy zabrakło Ci czasu? Jeśli nie potrafiłeś ich dostrzec przed upływem czasu, musisz się poprawić. Nie martw się, jest to możliwe, jeśli regularnie ćwiczysz z wyzwaniami wizualnymi. Zobaczysz, że dzięki praktyce te testy IQ nie będą już powodowały u Ciebie zwątpienia w siebie!

Jeśli uważasz, że znalazłeś właściwe odpowiedzi, porównaj je z rozwiązaniem poniżej, aby się upewnić.

Rozwiązanie:

Na zdjęciu dwóch kobiet strzyżonych są błędy:

  • Kształt ust siedzącej kobiety;
  • nos kobiety obcinającej włosy;
  • Fryzjerski kok;
  • Długość grzebienia w prawej ręce fryzjera;
  • W jej sweterku.

Czy odpowiedziałeś poprawnie? Jeśli tak, to gratuluję! Właśnie zademonstrowałeś swoją inteligencję i duży talent obserwacyjny. Zapraszamy do podzielenia się tym wyzwaniem wizualnym z przyjaciółmi i rodziną, aby sprawdzić ich wzrok i IQ!

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.