Strona główna » Test IQ: masz 5 sekund na znalezienie ukrytej postaci: 93% zawodników nie zdało tego wyzwania.

Test IQ: masz 5 sekund na znalezienie ukrytej postaci: 93% zawodników nie zdało tego wyzwania.

[subtitle]

Czy zawsze wierzyłeś, że twój umysł nie ma granic? Sprawdź swój wzrok i wszystkie zmysły dzięki wyzwaniu, które stało się wirusowe w mediach społecznościowych. Dlaczego? Ze względu na jego niezwykłą złożoność, tylko 7% uczestników znalazło odpowiedź.

Czy rozpoznasz ukryty obiekt?

Dzisiejsze zadanie oparte jest na znanej ilustracji. Swój wielki sukces zawdzięcza zdolności do ukrywania elementów wewnątrz innych elementów. Rodzaj „magii” dla naszych oczu, czy można pokonać tę fascynującą sztuczkę? Czas się o tym przekonać.

Recuerda que solo 7 de cada 100 personas han podido superar este reto extremo: Acertijos y pluzzes.

Twoim zadaniem jest odnalezienie figury ukrytej na obrazku. Chcesz podpowiedzi? W kulturze azjatyckiej to słynny wojownik. Masz tylko 5 sekund na próbę uzyskania właściwej odpowiedzi. Jesteście gotowi? Uruchomić zegar!

93% nie udało się

Przerwa! Zegar osiągnął już zero. Skończył ci się czas? Pamiętaj, że możesz spróbować jeszcze raz, ale nie będziesz mógł się pochwalić, że byłeś jednym z wybranych 7%, którym udało się go rozwiązać. To jest właśnie wielka „tajemnica” fotografii.

Aby zidentyfikować ukryty obiekt, trzeba – dosłownie – odwrócić głowę. Odwróć obrazek, a zobaczysz samuraja ze skrzyżowanymi nogami i w typowym stroju. Jesteście zaskoczeni? To tylko kwestia praktyki!

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.