Strona główna » Test IQ: nie widzisz tego? Jest l i trzeba prawidłowo odgadnąć liczbę.

Test IQ: nie widzisz tego? Jest l i trzeba prawidłowo odgadnąć liczbę.

Myślisz, że testy IQ są dziecinnie proste? W takim razie rzucamy wam wyzwanie. Znajdź rozwiązanie tej zagadki w ograniczonym czasie. Sprawdź swoje umiejętności w tym teście koncentracji.

Jakie jest twoje zadanie?

Jak widać na tym zdjęciu, jest kilka numerów 1 zabarwionych na zielono z pewnymi odcieniami. Kolory są tak ułożone, że liczby tworzą harmonijny wzór.

Nie pozwól, by ta piękna postać Cię oswoiła. Między tymi liczbami ukryte są litery &#8222I“. Twoim zadaniem jest ich odnalezienie.

Te litery są tak dobrze zakamuflowane, że jeśli nie skoncentrujesz się dobrze, będziesz miał trudności z ich identyfikacją. Teraz przyjrzyj się uważnie temu obrazkowi i pozwól, by poprowadził cię twój mózg.

Nie zapomnijże liczba 1 zawsze ma kreskę z przodu. Jeśli nie zauważysz tej małej linii, może to być jedna z liter, których szukasz.

Aby wyzwanie było jeszcze ciekawsze, czas wyszukiwania będzie ograniczony do 45 sekund. Jeśli limit czasu upływa, a Ty nadal szukasz liter &#8222I“, to znaczy, że nie zaliczyłeś testu.

Rozwiązanie

Limit czasu minął! Czy udało Ci się odnaleźć słynne litery &#8222I“? Ile ich jest na tej ilustracji?

Jeśli jeszcze ich nie znaleźliście, spójrzcie na poniższe zdjęcie.

Okazuje się, że na zdjęciu są w sumie 4 litery &#8222I“.

  • Pierwszy z nich znajduje się w drugiej linii. Zacznij od prawej strony i będziesz musiał policzyć 2 liczby 1, aby go znaleźć.
  • Drugi jest na czwartej linii w środku.
  • Trzeci znajduje się tuż pod nim. Zacznij od prawej strony i będziesz musiał policzyć 4 liczby 1, aby go znaleźć.
  • Czwarta litera &#8222I“ znajduje się w szóstej linii. Tym razem jednak licz od lewej strony zdjęcia. Na tej linii policz 4 cyfry 1, a w piątej linii znajdziesz literę &#8222I“.

Jak ten test sprawdził się u Ciebie? Mamy nadzieję, że dobrze się przy tym bawiliście!

The post Test IQ. Jest l i trzeba prawidłowo odgadnąć liczbę. appeared first on Hardmade.cz.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.