Strona główna » Test IQ: poziom bardzo trudny, tylko geniusz potrafi rozpoznać 3 różnice na zdjęciach pasażerów. Udowodnij to!

Test IQ: poziom bardzo trudny, tylko geniusz potrafi rozpoznać 3 różnice na zdjęciach pasażerów. Udowodnij to!

Pokaż, jakim jesteś geniuszem i podejmij to wizualne wyzwanie!

Mamy dla Was sposób na dobrą zabawę i jednoczesną stymulację neuronów: test wzrokowy! To się nazywa gra różnic. W ten sposób można ćwiczyć zmysł obserwacji, a jednocześnie dobrze się bawić porównując zdjęcia. Ale dzisiejsze wyzwanie jest bardziej skomplikowane. Nie każdy, kto spróbował, wyszedł na plus. Tylko najmądrzejszym się udało. Czy uważasz, że możesz to zrobić?

Znajdź 3 różnice w tym autobusie

Ważne jest, aby wiedzieć, że geniusze nie są obdarzeni jedynie wysokimi zdolnościami intelektualnymi. Mają też wyjątkową moc wizualną. Jeśli uważasz, że jesteś jednym z nich, musisz wykorzystać swoją ostrość widzenia i rozeznanie, a także szybkość myślenia, aby to udowodnić, rozwiązując tę wizualną zagadkę.

Przyjrzyj się uważnie poniższemu zdjęciu. Przedstawia dwa identyczne zdjęcia pasażerów w autobusie. Musisz znaleźć 3 różnice w tych obrazkach.

W tym autobusie jest bardzo dużo ludzi. Więc poświęć następne 10 sekund na koncentrację. Masz tylko 10 sekund na zaobserwowanie i zidentyfikowanie tych błędów!

Test IQ.

Czy udało Ci się rozwiązać test w 10 sekund? Jeśli Ci się nie udało, nie zniechęcaj się! Kontynuuj podobne wyzwania wizualne, które stymulują twoje umiejętności obserwacji, szybkość myślenia i wzrok. Gry wizualne to naprawdę świetny sposób na poprawienie swoich umiejętności.

Jeśli znalazłeś właściwe odpowiedzi, gratuluję! Jesteś prawdziwym geniuszem z orlimi oczami i przenikliwym zmysłem obserwacji. Zapraszamy do podzielenia się swoim sukcesem z przyjaciółmi i rodziną. Zaproś ich do wypróbowania tego testu IQ i przekonaj się, jak bardzo są inteligentni.

Dla tych, którzy nie znaleźli różnicy, poniżej zdradzamy rozwiązanie.

Rozwiązanie :

První chybu bylo snadné odhalit. Je to ruka spolujezdce vpravo vpředu. Dalším rozdílem je barva kalhot cestujícího ve druhé řadě vlevo, na druhém obrázku jsou šedé. A konečně poslední chybou je samotný autobus; podívejte se vpravo nahoře, chybí tam detail.

Related post

Rozalia
Napisane przez, Rozalia
Jestem Rozalia, web writer z pasją do gier i łamigłówek. Uwielbiam dzielić się z moimi czytelnikami artykułami rozrywkowymi, takimi jak zagadki, gry i inne tematy, które dają im zasłużony odpoczynek i pobudzającą chwilę refleksji. Oprócz pracy nad ciekawymi treściami, lubię też coraz lepiej poznawać nowe technologie i trendy internetowe. Czuję się szczęśliwa, że mogę zaoferować swoje umiejętności ludziom, którzy chcą się dobrze bawić, a jednocześnie czegoś nauczyć.