Strona główna » Test IQ: poznaj swoje IQ używając tego równania w mniej niż 15 sekund ? Zrównoważ równanie przesuwając tylko 2 zapałki

Test IQ: poznaj swoje IQ używając tego równania w mniej niż 15 sekund ? Zrównoważ równanie przesuwając tylko 2 zapałki

Matematyka zawsze była dobrym sposobem na ocenę IQ.

Jest to test IQ dla uczniów Einsteina, wymagający matematycznie. Czy należysz do elity? Atutem będzie Twoja szybkość myślenia, gdyż na rozwiązanie masz tylko 15 sekund.

Jak rozwiążesz ten test IQ?

Najpierw przyjrzyj się uważnie poniższemu zdjęciu. Znajdziesz równanie 1 + 6 = 9. Twoim celem jest zrównoważenie równania na obrazku. Aby osiągnąć pożądany efekt, należy przesunąć 2 zapałki. Test ten zarezerwowany jest dla osób o dużych możliwościach intelektualnych, gdyż muszą go wykonać w zaledwie 15 sekund. Dlatego przed rozpoczęciem pracy poświęć czas na przygotowanie. Usuń wszystkie czynniki rozpraszające uwagę i dokładnie się skoncentruj.

Czy jesteś gotowy na to wyzwanie?

Generalnie zadanie to wygląda na łatwe, ale w rzeczywistości wymaga sporo przemyśleń. W rzeczywistości jest to test, który przede wszystkim sprawdza zdolność do szybkiego i bez pośpiechu rozwiązania problemu. Koncentracja jest kluczem.
To także jedno z wielu ćwiczeń, dzięki którym można poprawić swoje IQ i ocenić siebie.

Odpowiedź.

Początkowe równanie brzmiało 1 + 6 = 9. Którą zapałkę należy przenieść? Bez dalszych ceregieli, oto rozwiązanie. W rzeczywistości wystarczy, że sześć stanie się dwójką, a jeden siódemką. Aby to zrobić, należało przesunąć mecz na jedynce, aby uzyskać siódemkę, i zmienić położenie innego meczu na pozostałych sześciu, aby uzyskać dwójkę. To jest właśnie rozwiązanie zagadki.

© test-na-iq

Czy udało ci się rozwiązać równanie?

Przystępując do tego testu wykazałeś, że masz bardzo wysoki poziom inteligencji. Posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji w stresującej i pilnej sytuacji. Gratulacje!

Jeśli Ci się nie udało, to nie znaczy, że nie jesteś inteligentny. W rzeczywistości brakuje ci po prostu praktyki i skupienia. Ćwicz dalej.

Odkryj ekscytujące testy IQ na naszej stronie internetowej

Przesuń swoje granice jeszcze bardziej i ukończ więcej wyzwań na naszej stronie. Im trudniejsze, tym bardziej będziesz się rozwijać. Z drugiej strony te testy są dobrą praktyką nawet dla tych, którzy je oblali. Nie wahaj się ich zrobić, aby dostać się dalej.

Related post

Rozalia
Napisane przez, Rozalia
Jestem Rozalia, web writer z pasją do gier i łamigłówek. Uwielbiam dzielić się z moimi czytelnikami artykułami rozrywkowymi, takimi jak zagadki, gry i inne tematy, które dają im zasłużony odpoczynek i pobudzającą chwilę refleksji. Oprócz pracy nad ciekawymi treściami, lubię też coraz lepiej poznawać nowe technologie i trendy internetowe. Czuję się szczęśliwa, że mogę zaoferować swoje umiejętności ludziom, którzy chcą się dobrze bawić, a jednocześnie czegoś nauczyć.