Strona główna » Test IQ: Przenieś pojedynczą zapałkę, aby utworzyć kwadrat, masz na to tylko 15 minut.

Test IQ: Przenieś pojedynczą zapałkę, aby utworzyć kwadrat, masz na to tylko 15 minut.

Myśl logicznie z tym puzzle, gdzie po prostu przenieść mecz, aby utworzyć kwadrat.

Zagadka logiczna to test umiejętności rozumowania. Jest to ponadczasowy test, który pozwala rozwiązać problem i odkryć nowe rzeczy.

Istnieją różne rodzaje testów, które można wykorzystać do poznania swojego poziomu. Tak jest w przypadku testu kija od zapałki. Celem tego testu IQ jest utworzenie kwadratu z 4 zapałek ułożonych w krzyż, poruszając tylko jednym patyczkiem.

© test-na-iq

Jaki jest twój poziom rozumowania?

Mecze są szeroko stosowane do przeprowadzenia testu IQ i oceny umiejętności rozumowania. Ta zagadka wydaje się dość prosta, ale są trudności, które trzeba zauważyć.

Aby to zrobić, należy zobaczyć układ meczów od góry do dołu. Dzięki tej układance z zapałkami, która tworzy krzyż z 4 patyczków, przesuwasz tylko jedną zapałkę w dowolnym kierunku.

Rozwiązanie testu IQ!

Ten rodzaj zagadki na pierwszy rzut oka wygląda dość prosto, ale jeśli przyjrzeć się bliżej, okazuje się, że jest trudny. Czasem nawet wydaje Ci się, że jest to niemożliwe do wykonania.

W tej układance wystarczy przenieść mecz z góry, aby stworzyć kwadrat, z podstaw każdego meczu. Plac znajduje się w centrum 4 meczów.

© test-na-iq

Zagadka meczu

Zapałki od dawna są wykorzystywane do rozwiązywania zagadek, w których trzeba znaleźć różne kształty (kwadrat, trójkąt, prostokąt). W zależności od testu trzeba użyć jednej lub kilku zapałek. W tym teście IQ rozumowanie jest dość proste i logiczne, bez bólu głowy.

Zagadka jest przedstawiona jako rozproszenie, gdzie rack swoje mózgi, aby dowiedzieć się, jak utworzyć kwadrat przez przeniesienie jednego meczu. Zastanawiasz się też, czy jest coś ukryte.

Przy logicznym i łatwym rozumowaniu ważne jest, aby zobaczyć wszystkie szczegóły proponowanej zagadki.

W tym teście IQ zapałki są traktowane jako obiekty dwuwymiarowe, a nie jednowymiarowe. W ten sposób, dzięki swojemu krzyżowemu kształtowi, zapałki tworzą aspekt szerokości. Gdyby były lekko prostokątne u dołu, to tworzyłyby kwadrat.

W łamigłówce, im większa liczba dopasowań, tym trudniejsza do rozwiązania łamigłówka. W przypadku tego testu IQ są tylko 4 mecze. Prawdziwe wyzwanie, test IQ meczu jest wymagający, a każda trudność lub łatwość ma ciekawy cel, i nie krępuj się udostępniać gry na swoich portalach społecznościowych, aby Twoi przyjaciele mogli również podjąć wyzwanie!

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.