Strona główna » Test IQ: Rozwiąż tę matematyczną zagadkę w mniej niż 30 sekund i stymuluj swój mózg.

Test IQ: Rozwiąż tę matematyczną zagadkę w mniej niż 30 sekund i stymuluj swój mózg.

Czas wystawić swój mózg na próbę.

Twój mózg potrzebuje stymulacji? Nie masz zbyt wiele czasu na głowie? Czy lubisz wyzwania? W takim razie ta łamigłówka matematyczna jest idealna dla Ciebie.

Proponujemy, abyś zoptymalizował swój czas w ciągu kilku minut z tą łamigłówką. Zaufaj nam, nie ma nic takiego jak małe wyzwanie, aby uzyskać motywację i relaks. Daj sobie kilka minut, aby wyrwać się z codziennej rutyny. Czy jesteś gotowy? Teraz nadszedł czas, aby zacząć.

Co chcemy, abyś zrobił!

W przypadku tej zagadki zostanie Ci przedstawiony obrazek. Na tym obrazku będzie znajdował się ciąg równań.

© Test-na-iq

Jednak każde równanie będzie utworzone przez liczby i figury geometryczne. I tak będziemy mieli dodawanie liczb 5 i 10, co da sumę trójkąta i liczby 7.

Następnie suma kwadratu i trójkąta da sumę liczb 3 i 9. Wreszcie odjęcie kwadratu od koła spowoduje odjęcie liczby 10 od trójkąta. Twoim celem jest znalezienie wyniku dodawania tych trzech figur geometrycznych.

Jakie są korzyści z tego rodzaju łamigłówki?

Po pierwsze, ten rodzaj wyzwania pozwoli na ćwiczenie mózgu, ale w zabawny sposób i bez presji. W rezultacie, puzzle pomogą obniżyć poziom stresu i zwalczyć utratę pamięci, ponieważ zapewniają pozytywną stymulację dla mózgu, nie męcząc go.

Ponadto, puzzle pomogą poprawić zdolności poznawcze, zwłaszcza rozumowanie, logikę, obserwację i umiejętności analityczne. Puzzle to dobry sposób na ćwiczenia.

Kliknij na „Dalej” poniżej, aby zobaczyć rozwiązanie

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.