Strona główna » Test IQ: tylko 2% badanych ukończyło to EKSTREMALNE zadanie wizualne: znalezienie czerwonej szminki w ciągu 8 sekund.

Test IQ: tylko 2% badanych ukończyło to EKSTREMALNE zadanie wizualne: znalezienie czerwonej szminki w ciągu 8 sekund.

Przygotuj się na to EXTREME wyzwanie wizualne, które zostało wybrane jako wyzwanie tygodnia. Ponieważ wiemy, że kochasz dobre, wysoce złożone wyzwanie, przedstawiamy ci ćwiczenie na wysokim poziomie, które jest uważane za koszmar. Myślisz, że uda Ci się go rozwiązać w zaledwie 8 sekund? Zobaczymy, jak ci pójdzie.

Znajdź czerwoną szminkę w 8 sekund

Zapraszamy na EXTREME test oczu, który wywołał poruszenie w mediach społecznościowych. Postępuj zgodnie z instrukcjami, a zrobisz to błyskawicznie. Podzielimy się obrazkiem, a ty będziesz musiał znaleźć przedmiot, który chcemy, abyś znalazł.

Znajdź czerwoną szminkę w 8 sekund i wykaż się bystrym wzrokiem i pomysłowością. Jesteście gotowi? Zacznijmy odliczanie do 3… 2… 1:

Gdzie była czerwona szminka?

Jeśli czytasz te linijki, to jesteś w końcowej fazie tego ćwiczenia wizualnego, więc to tutaj określisz, czy Ci się udało, czy nie. Więc to jest miejsce, w którym określasz, czy odniosłeś sukces, czy nie. Czy ukończyłeś misję? Jeśli tak, to zobacz poniżej, gdzie znajdował się ukryty przedmiot.

Gdzie była czerwona szminka? Jeśli zwracaliście uwagę na szczegóły, zauważyliście, że za pudełkiem z płatkami śniadaniowymi, tuż nad miską z mlekiem, znajdowała się czerwona szminka, której szukaliśmy. Nie widzisz tego jeszcze? Sprawdźcie to tutaj:

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.