Strona główna » Test IQ: wyzwanie wizualne na najwyższym poziomie APTITUDE, znajdź 10 różnic w ciągu 30 sekund.

Test IQ: wyzwanie wizualne na najwyższym poziomie APTITUDE, znajdź 10 różnic w ciągu 30 sekund.

Czas sprawdzić swój wzrok i cierpliwość podczas pokonywania tego nowego wyzwania wizualnego.

W tym roku szkolnym 2023 korzystamy z okazji, aby pokazać Wam wizualne wyzwanie w postaci animacji dzieci bawiących się na boisku do koszykówki, jednego z ulubionych zajęć maluchów w domu po powrocie do szkoły.

Aby utrzymać aktywność umysłową i wizualną, musimy regularnie trenować umysł za pomocą zagadek, wyzwań lub zadań wizualnych. Przy tej okazji trzeba będzie wykazać się cierpliwością i wzrokiem, aby dostrzec 10 różnic między dwoma obrazkami.

Wyzwanie wizualne

W tym nowym wyzwaniu wizualnym musisz znaleźć 10 różnic, które są ukryte w drugim obrazku po prawej stronie. Masz limit czasu 30 sekund na rozwiązanie tego wyzwania, czy jesteś gotowy?

To hobby jest odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, więc możesz podzielić się nim z przyjaciółmi i rodziną, aby jak najlepiej wykorzystać swój wolny czas i sprawdzić, czy jesteś zdolnym obserwatorem rozwiązującym małe problemy logiczne.

Rozwiąż wyzwanie wizualne

.
Czy test był trudny? Odpowiedź na to wizualne wyzwanie wskazują czerwone kółka, które podkreślają szczegóły, takie jak ubrania dzieci, budynki i niektóre elementy pojazdów, które nie są widoczne na obrazie po lewej stronie.

Jeśli nie ukończysz tego wyzwania, zachęcamy do dalszych ćwiczeń z innymi wyzwaniami wizualnymi, które mamy dla Ciebie i pobicia swojego rekordu.

 

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.