Strona główna » Test IQ: Znajdź liczbę, która powinna znaleźć się w miejscu znaku zapytania w ostatniej operacji!

Test IQ: Znajdź liczbę, która powinna znaleźć się w miejscu znaku zapytania w ostatniej operacji!

W tym Test IQBędziesz musiał znaleźć wartość znaku zapytania. Czy wiesz, kto ma najwyższe IQ na świecie? To Terence Tao, 42-letni matematyk z Australii.

Jego IQ jest oceniane na 230, dla porównania Albert Einstein miał IQ 160. Jak dotąd jest uważany za najmądrzejszego człowieka na świecie. Jak wysokie jest twoje IQ? Aby się dowiedzieć, znajdź odpowiedź na stronie tej zagadce.

Znajdź wartość i rozwijaj swoje umiejętności

Test który dziś ci prezentujemy, jest prawdziwym testem IQ. Sprawdzi on twoje umiejętności intelektualne i niektóre inne zdolności. Zapewniamy, że nie jest to test matematyczny jako taki. W rzeczywistości każdy może go wykonać. Jest to test, w którym musisz wykorzystać swoje umiejętności analityczne i dedukcyjne.

Aby rozwiązać tę łamigłówkę, musisz jednak użyć podstawowych operacji, takich jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie lub dzielenie, ale także rozumowanie.

Celem tej gry jest nie tylko rozrywka, ale także popchnięcie umiejętności umysłowych do granic możliwości. Będziesz musiał być w stanie w pełni skoncentrować się na każdej podanej liczbie, aby znaleźć odpowiedź na tę złożoną zagadkę.

Test-na-iq.pl

Aby rozwiązać tę zagadkę, musisz znaleźć logiczną sekwencję między trzema przedstawionymi obrazami. Istnieje wspólny czynnik, który łączy te obrazy. Może to być działanie matematyczne lub logiczny ciąg liczb. Aby szybko znaleźć rozwiązanie tej łamigłówki, możesz użyć kalkulatora i kartki papieru, aby zapisać swoje wyniki.

Najbardziej utalentowani z was będą w stanie rozwiązać zagadkę w mniej niż 60 sekund. Poświęć trochę czasu na analizę każdego obrazu i znajdź klucz do tego testu IQ. Wystaw swój mózg na próbę!

Rozwiązania tego testu

Rozwiązaniem tej zagadki jest liczba 6 ! Rzeczywiście, jeśli spojrzymy na trzy obrazy, zobaczymy, że suma dwóch górnych liczb jest równa iloczynowi dolnej liczby przez 9.

Test-na-iq.pl

Dla pierwszego obrazka, dodanie 50 i 31 daje 81, co odpowiada 9 pomnożonemu przez 9. Podobnie dla drugiego obrazu, gdzie 42 + 21 = 63, czyli 9 pomnożone przez 7. Wreszcie, dla trzeciego obrazu, 43 + 11 = 54co jest również równoważne 6 pomnożone przez 9.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.