Strona główna » Test logiczny: Co jest nie tak z tym obrazkiem?

Test logiczny: Co jest nie tak z tym obrazkiem?

Na tym zdjęciu coś jest nie tak. Czy to spojrzenie tego kota w oczy, czy może coś innego? Ty nam powiedz. À

Swoją drogą, czy wiedzieliście dlaczego mówi się, że koty mają 7 żyć? To przekonanie, które jest oczywiście mitem, bierze się stąd, że kot jest bardzo sprytnym zwierzęciem. Jest w stanie przeskoczyć kilka metrów nie robiąc sobie krzywdy.

Test-na-iq.pl

Co na tym zdjęciu jest nielogiczne?

Ten typ gry jest bardzo popularny i nadaje się dla każdego. Zasada jest bardzo prosta: wystarczy znaleźć anomalię na tym obrazku. Anomalia to coś, co nie pasuje do pewnej logiki. Może to być anomalia w wystroju lub napisie.

Ta gra mogą grać zarówno dzieci, jak i dorośli, o ile mają zdolności analityczne.

Ten test może dodatkowo pomóc w rozwijaniu kluczowych umiejętności, takich jak logika, myślenie dedukcyjne i refleksja. Może również stymulować koncentrację i wizualną bystrość, zmuszając graczy do przeanalizowania każdego szczegółu obrazu.

Anomalia może być ukryta w dowolnym miejscu obrazu, co dodaje dodatkową warstwę trudności do gry. Dla twoich dzieci jest to świetna aktywność, ponieważ jest zarówno zabawna, jak i zabawna.

Aby znaleźć anomalię na tym obrazku, trzeba mieć żywy zmysł obserwacji i być w stanie dokładnie zbadać każdy szczegół obrazu. Poświęć czas na wizualizację obrazu jako całości, aby zrozumieć, co on przedstawia.

Następnie przejdź przez każdy element obrazu, zwracając uwagę na kolory, kształty, rozmiary i pismo.

Analizując szczegóły, trzeba się mocniej zastanowić, aby znaleźć to, co jest nie tak. Anomalia może w rzeczywistości wykraczać poza to, co jest widoczne, więc musisz wziąć pod uwagę wszystko, co w danej scenie wydaje się nieprawdopodobne.

Musisz też uważać na pułapki, które mogą odciągnąć cię od celu. W tym przypadku trochę Ci pomożemy: anomalią nie jest kot, który jest tylko wizualnym odwróceniem uwagi.

Rozwiązanie tego testu

Znalazłeś anomalię? To świetnie, porównajmy, czy to ten sam. Czy zauważyliście kalendarz, koniec miesiąca to 30. ? Co jest błędem, grudzień jest, rzeczywiście, miesiącem o 31 dniach.

Test-na-iq.pl

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.