Strona główna » Test logiczny: co jest nie tak z tym zdjęciem?

Test logiczny: co jest nie tak z tym zdjęciem?

Na tym biurku, na którym zainstalowany jest komputer, coś nie jest normalne. Czy wiesz w związku z tym, że pierwszy programowalny komputer elektroniczny miał 170 m² i ważył 27 ton?

Powstał w 1945 roku i był w stanie rozwiązać wszystkie problemy obliczeniowe. Niewiarygodny fakt, wiedząc, że obecnie najmniejszy komputer na świecie, ThinkTiny, mierzy zaledwie 0,04 milimetra sześciennego.

Co jest nielogicznego na tym zdjęciu?

To jest to fascynująca i pełna wyzwań gra przeznaczona dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. Jeśli chcesz poprawić swoją logikę i umiejętności dedukcji, ta gra jest dla Ciebie. Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności analizy i obserwacji, ta gra jest również dla Ciebie.

To jest Badanie zabawny, który ma na celu przede wszystkim rozrywkę. Ta gra rzuca ci wyzwanie, abyś wykorzystał wszystkie swoje umiejętności, a znalezienie rozwiązania zapewni ci poczucie satysfakcji, które ukoi cię przez cały dzień.

Co więcej, rozwiązując tego typu gry, będziesz bardziej skłonny do codziennego znajdowania kreatywnych rozwiązań w celu pokonywania przeszkód. Ta gra można grać w pojedynkę lub w grupie, co pozwala również na rywalizację z innymi osobami.

© Test-na-iq.pl

Znalezienie anomalii na tym obrazku to zabawne i wymagające wyzwanie. Aby odnieść sukces w 10 sekund, trzeba jednak działać z namysłem. Korzystając ze swojego wglądu i logiki, możesz łatwo znaleźć błąd.

Przede wszystkim poświęć trochę czasu na zbadanie obrazu jako całości. Spróbuj zidentyfikować każdy przedmiot i każdą wskazówkę, która może doprowadzić cię do rozwiązania. Uważaj, w całym pokoju są napisy, które nie są tam przypadkowo. Poświęć trochę czasu na przeczytanie każdego z nich i zrozumienie ich znaczenia.

Jeśli nadal nic nie widzisz, zmień perspektywę, inaczej patrząc na obraz. Przy odrobinie cierpliwości i wglądu możesz znaleźć anomalię obecną na tym obrazie.

Rozwiązanie testu

W danym teście anomalią jest inna data w komputerze iw kalendarzu. Jeśli udało Ci się znaleźć anomalię, gratulacje! Udowodniłeś, że jesteś bystry i masz świetną logikę.

Jeśli nie udało Ci się znaleźć anomalii, nie zniechęcaj się. Na stronie znajduje się wiele podobnych gier i ćwiczeń, które rozwijają umiejętności analizy i dedukcji.

© Test-na-iq.pl

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.