Strona główna » Test logiczny: Rozwiąż ten test wypełniając puste trójkąty liczbami od 1 do 6 i upewnij się, że każdy sześciokąt zawiera sześć różnych znaków.

Test logiczny: Rozwiąż ten test wypełniając puste trójkąty liczbami od 1 do 6 i upewnij się, że każdy sześciokąt zawiera sześć różnych znaków.

Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności rozwiązywania problemów, to ten test jest dla Ciebie.

Jest całkiem możliwe, aby poznać swoją zdolność do logicznego rozumowania. Taki jest cel testu, który zamierzamy Ci dzisiaj dać. Może on obejmować liczby, ale to nie znaczy, że musisz być dobry z matematyki, aby go rozwiązać.

Na czym polega dzisiejszy test logiczny?

Na podstawie zamieszczonego poniżej obrazka będziesz musiał wypełnić puste trójkąty liczbami od 1 do 6. Następnie musisz upewnić się, że każdy sześciokąt zawiera tylko 6 różnych liczb.

Ten test logiczny jest podobny do sudoku, jeśli kiedykolwiek miałeś okazję go zrobić.

© test-na-iq

 

Jaki jest sens podejmowania tego testu logicznego?

Aby rozwiązać ten test, będziesz potrzebował nie tylko doskonałych umiejętności rozumowania. Musisz również być w stanie zapamiętać każdą liczbę, która została już umieszczona.

Jest to jedyny sposób, aby uniknąć powtórzeń w obrębie jednego sześciokąta. Innymi słowy, wykonując to wyzwanie regularnie, będziesz miał niezwykłą pamięć.

Odpowiedź: oto rozwiązanie gry

Spójrz na poniższy obrazek, aby zobaczyć rozwiązanie zagadki. Następnie porównaj wyniki z tymi, które znalazłeś. Czy udało ci się to zrobić poprawnie?

© test-na-iq

 

Gratulujemy osobom, które znalazły prawidłowe odpowiedzi. Świadczy to o tym, że jesteście znacznie lepsi w rozwiązywaniu problemów.

Dla tych, którym się nie udało, gorąco polecamy poćwiczyć podejmując inne wyzwania.

Zaproś swoich znajomych do sprawdzenia swoich umiejętności logicznych

Podziel się tym testem logicznym ze swoimi przyjaciółmi za pośrednictwem sieci społecznościowych. Wiedz, że wszyscy możecie się dobrze bawić razem rozwiązując te testy.

 

Related post

Vanessa Meister
Napisane przez, Vanessa Meister
Mam na imię Vanessa mam 26 lat i jestem web copywriterem i content managerem. Moją pasją jest internet, e-marketing, web design, copywriting, projektowanie, web.... Dopóki jest kreatywność, marketing, oryginalność i nowe technologie.