Strona główna » Test logiczny: Znajdź 3-cyfrowy kod w mniej niż 20 sekund!

Test logiczny: Znajdź 3-cyfrowy kod w mniej niż 20 sekund!

Dzisiejsza zagadka to gra, która sprawdzi waszą logikę i refleks. Musisz znaleźć kod, który kryje się za pewnym obrazkiem. Ten obraz ma 4 złe kombinacje, ale mogą one pomóc w znalezieniu kodu. Aby tego dokonać, będziesz musiał wysilić swój mózg i przeanalizować sytuację.

Gry logiczne i logiczne są bardzo popularne, ponieważ wymagają maksymalnej koncentracji i rozwijają umiejętności poznawcze. Czy to w formie numerycznej, czy manualnej, testy te są świetnym sposobem na zajęcie głowy i rzucenie sobie wyzwania.

W ostatnich latach wyzwania stały się bardzo popularne na portalach społecznościowych. Ludzie lubią dzielić się łamigłówkami, zagadkami i ćwiczeniami matematycznymi, aby zabawić swoich przyjaciół, jednocześnie testując swoją inteligencję.

Dziś jest to ćwiczenie polegające na znalezieniu kodu. Więc, czy jesteś gotowy, aby podjąć wyzwanie i znaleźć kod?

© Test-na-iq

Zasady, których należy przestrzegać, aby rozwiązać wyzwanie

Aby znaleźć 3-cyfrowy kod, musisz obserwować i skoncentrować się. Po każdej kombinacji cyfr znajdują się kolorowe kropki, które pomogą Ci opracować strategię.

czarna kropka oznacza, że jedna z liczb nie jest obecna.
żółta kropka oznacza, że jedna z cyfr jest obecna, ale nie we właściwym polu.
zielona kropka oznacza, że jedna z liczb jest obecna we właściwym polu.

To jest łatwe wyzwanie, jak pokazuje suwak trudności na obrazku. Musisz jednak poświęcić trochę czasu na obserwację kolorowych kropek, aby znaleźć właściwą kombinację i zaliczyć wyzwanie.

Uwaga! Kolorowe kropki nie są umieszczone w kolejności. Masz 20 sekund na znalezienie kodu lub ukończenie wyzwania. Jeśli nie uda Ci się tego zrobić w czasie, będziesz musiał zacząć od początku.

Rozwiązując tę zagadkę będziesz w stanie znaleźć 3-cyfrowy kod i odkryć rozwiązanie na następnej stronie!

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.