Strona główna » Test logiczny: Znajdź brakującą liczbę w ostatnim kółku w czasie krótszym niż 30 sekund

Test logiczny: Znajdź brakującą liczbę w ostatnim kółku w czasie krótszym niż 30 sekund

Szczególnie zabawny i rozrywkowy, ten test logiczny wymaga od Ciebie umiejętności matematycznych.

Testy logiczne świetnie stymulują mózg i uaktywniają neurony. Dzisiejsze wyzwanie zostało specjalnie zaprojektowane, aby pobudzić Twoją inteligencję, myślenie i umiejętności analityczne. To idealna łamigłówka do trenowania mózgu przy jednoczesnym doskonaleniu umiejętności logicznego myślenia.

Przegląd testów logicznych

Dzisiejsze wyzwanie jest szczególnie proste i rozwija Twoje umiejętności. Wzywa do umiejętności analitycznych i kreatywnych. Ten test logiczny jest idealny do zabawy i relaksu z rodziną, przyjaciółmi lub kolegami.

Rozwiązanie tej łamigłówki wytrenuje Twój mózg do analitycznego myślenia i podejmowania racjonalnych decyzji. Możesz również pobudzić swoją kreatywność, jednocześnie poprawiając pamięć i uwagę.

Przedstawiony Ci test logiczny polega na znalezieniu brakującej liczby w ostatnim kółku. Na obrazku widać trzy kółka z liczbami w środku.

© test-na-iq

W pierwszym i drugim kręgu wynik jest już podany. Twoim celem jest znalezienie liczby, która powinna znaleźć się na znaku zapytania w ciągu 30 sekund. Aby znaleźć odpowiedni wynik, trzeba być bardzo sprytnym i myśleć na bieżąco.

Wskazówki, które pomogą Ci

Aby rozwiązać ten test logiczny, musisz najpierw dokładnie przyjrzeć się obrazkowi i przeanalizować znajdujące się na nim liczby.

Poświęć trochę czasu na przyjrzenie się wynikom podanym już w dwóch pierwszych kręgach, aby spróbować znaleźć właściwą odpowiedź. Chodzi o wykorzystanie zdolności logicznych, zmysłu obserwacji i znajomości matematyki.

Proszę kliknąć na „Dalej” poniżej, aby zobaczyć rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Rozalia
Napisane przez, Rozalia
Jestem Rozalia, web writer z pasją do gier i łamigłówek. Uwielbiam dzielić się z moimi czytelnikami artykułami rozrywkowymi, takimi jak zagadki, gry i inne tematy, które dają im zasłużony odpoczynek i pobudzającą chwilę refleksji. Oprócz pracy nad ciekawymi treściami, lubię też coraz lepiej poznawać nowe technologie i trendy internetowe. Czuję się szczęśliwa, że mogę zaoferować swoje umiejętności ludziom, którzy chcą się dobrze bawić, a jednocześnie czegoś nauczyć.