Strona główna » Test obserwacji: zadaniem ekspertów jest znalezienie błędów pomiędzy dwoma obrazami.

Test obserwacji: zadaniem ekspertów jest znalezienie błędów pomiędzy dwoma obrazami.

[subtitle]

Każdy z nas ma swoją własną interpretację rzeczy i rozumowanie. Jeśli masz spostrzegawczy umysł, oznacza to, że masz również dobrze rozwiniętą inteligencję. Gry różnicowe są idealne do sprawdzenia swojej obserwacji i uwagi! To właśnie czeka na Was w dzisiejszym wyzwaniu wizualnym! Podejmij nasze wyzwanie dnia!

Wyzwanie wizualne: „Znajdź dwa błędy pomiędzy tymi dwoma obrazkami”.

Aby wykonać ten test obserwacyjny, wystarczy uważnie przyjrzeć się poniższemu obrazkowi. Są to 2 identyczne zdjęcia drzew morwowych z jagodami w różnych stadiach dojrzewania. Spróbuj porównać te dwa obrazki, ponieważ różnią się one od siebie kilkakrotnie. Nie ma limitu czasu, więc skoncentruj się. Jednak im dłużej zajmie Ci zidentyfikowanie ich wszystkich, tym niższe będą Twoje umiejętności. Od Ciebie zależy, czy będziesz grał jak najszybciej!

Test obserwacyjny.

Czy skończyłeś znajdować wszystkie ukryte błędy między tymi dwoma obrazami? Ile w sumie znalazłeś różnic? Jeśli nie znalazłeś żadnego lub mniej niż 5, to znaczy, że przegrałeś, bo tak naprawdę między tymi dwoma obrazkami jest 5 różnic! Czy udało ci się znaleźć 5? Porównaj swoje odpowiedzi z rozwiązaniem zamieszczonym poniżej.

Rozwiązanie:

Dobrzy obserwatorzy potrafili wskazać te 5 błędów, które widać na poniższym rysunku:

Dobra robota, jeśli zdałeś ten egzamin z obserwacji. Oznacza to, że masz dobrze rozwinięty wzrok, uważny umysł i niezachwianą koncentrację! Niestety, jeśli się nie udało, niech ten test Cię nie zniechęci. Wręcz przeciwnie, trzeba się podnieść i zmotywować do poprawy swoich sił obserwacji i uwagi. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zrealizowania wszystkich oferowanych przez nas wyzwań wizualnych. Rozwiązuj wyzwania jedno po drugim i zostań asem w testach wizualnych i IQ. Dzięki praktyce i wytrwałości osiągniesz sukces!

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.