Strona główna » Test obserwacyjny: czy potrafisz znaleźć truskawkę ukrytą w przestrzeni w czasie krótszym niż 30 sekund?

Test obserwacyjny: czy potrafisz znaleźć truskawkę ukrytą w przestrzeni w czasie krótszym niż 30 sekund?

Wyzywamy Cię do rozwiązania tego wizualnego wyzwania w czasie krótszym niż 30 sekund. Jeśli Ci się uda, na pewno będziesz miał świetny widok.

Wyzwania wizualne to dobry sposób na zabicie czasu, a czasem są tak trudne, że ich rozwiązanie to niezła przygoda, w tym wyzwaniu truskawka była tak dobrze ukryta w przestrzennym projekcie, że znalezienie jej jest prawie niemożliwe, chyba że jest się bardzo dobrym obserwatorem.

Chcesz spróbować? To wyzwanie przestraszy każdego, więc jest „tylko dla ekspertów”. To rysunek pełen obiektów kosmicznych takich jak planety, asteroidy i statki, do których udało Ci się wcisnąć truskawkę.

Teraz czas sprawdzić swoje umiejętności, czy uda Ci się go rozwiązać w czasie krótszym niż 30 sekund?

Jeśli się poddasz, pomożemy ci z podpowiedzią. Truskawka jest jednym z małych obiektów na zdjęciu. Jeszcze nie? Może to nie jest takie proste… Znalazłeś go?

Skup się na prawej stronie zdjęcia.

Rozwiązanie

Nie martw się, nie jesteś jedyną osobą, która nie potrafi tego zrobić. Trzeba było też szukać odpowiedzi, bo ta truskawka była naprawdę bardzo dobra w kamuflowaniu się wśród obiektów kosmicznych.

Jeśli nie chcesz próbować ponownie i zaczynasz rozpaczać, zostawimy cię z odpowiedzią poniżej. Teraz, gdy już wiesz, gdzie to jest, spróbuj rzucić wyzwanie komuś innemu. Może być zabawniej, jeśli ustawisz inny limit czasu i postawisz zakłady.

Related post

Rozalia
Napisane przez, Rozalia
Jestem Rozalia, web writer z pasją do gier i łamigłówek. Uwielbiam dzielić się z moimi czytelnikami artykułami rozrywkowymi, takimi jak zagadki, gry i inne tematy, które dają im zasłużony odpoczynek i pobudzającą chwilę refleksji. Oprócz pracy nad ciekawymi treściami, lubię też coraz lepiej poznawać nowe technologie i trendy internetowe. Czuję się szczęśliwa, że mogę zaoferować swoje umiejętności ludziom, którzy chcą się dobrze bawić, a jednocześnie czegoś nauczyć.