Strona główna » Test vizual: Jeśli masz dobry wzrok, spróbuj znaleźć złamane serce w ciągu 12 sekund!

Test vizual: Jeśli masz dobry wzrok, spróbuj znaleźć złamane serce w ciągu 12 sekund!

Wystaw na próbę swój wzrok i umiejętności obserwacji w tym wizualnym wyzwaniu!

Czy lubisz wyzwania dla mózgu? W takim razie mamy nadzieję, że podejmiesz to, które dajemy Ci dzisiaj.

Jest to test wizualny, w którym musisz udowodnić, że jesteś dobrym obserwatorem i że masz wgląd! Jak dobrze poradzisz sobie w tym teście wzrokowym?

Test wzroku: „Gdzie wśród wszystkich serc ukryte jest złamane serce?

Zanim zaczniesz, powinieneś wiedzieć, że dzisiejsze wyzwanie wizualne wcale nie jest łatwe. Oprócz umiejętności obserwacji, ten test wzrokowy mierzy również Twoją ocenę przestrzenną i wzrokową. Dlatego radzimy dobrze się skoncentrować przed uruchomieniem stopera!
Czy jesteś gotowy? Oto Twoje wyzwanie. Na poniższym obrazku zobaczysz dziesiątki fioletowych serc.

© test-na-iq

 

Twoim celem jest znalezienie jedynego złamanego serca w tej partii. Masz 12 sekund, aby je znaleźć.

Twój limit czasu zaczyna się teraz!

Test obserwacyjny: właściwa odpowiedź

Po 12 sekundach nadszedł czas, aby ujawnić rozwiązanie tej wizualnej zagadki.

Złamane serce, które musisz znaleźć, znajduje się w górnej części obrazka, trzy serca powyżej najmniejszej kulki wypełnionej serduszkami. Trudność dla Waszych oczu polegała głównie na tym, że serca miały podobny kolor i kształt. Dodatkowo obrazek był nieco zniekształcony.

© test-na-iq

 

Znalazłeś właściwe miejsce? W takim razie jesteś dobrym obserwatorem. Jesteśmy teraz pewni co do cech Twojej pamięci wzrokowej, dyskryminacji wzrokowej i skanowania wzrokowego.

Jeśli nie zdałeś tego testu wzrokowego, nie ma to znaczenia. Nadal masz możliwość poprawy swoich umiejętności wzrokowych za pomocą naszych innych testów obserwacji i inteligencji.

Pamiętaj, że testy wzrokowe takie jak te nie są tylko dla zabawy i gier.
Wykonywane regularnie, te wizualne łamigłówki pomogą Ci poprawić rozumowanie wizualne i przestrzenne oraz stymulować pamięć wzrokową.

Więc jeśli chcesz trenować swoje umiejętności obserwacji i ostrość widzenia, rozwiązuj te testy wizualne regularnie. Z limitem czasowym, pomagają one również poprawić szybkość myślenia! Odwiedź naszą stronę internetową po więcej wyzwań wizualnych.

Czy podobał Ci się dzisiejszy test wizualny? Nie zapomnij podzielić się nim z przyjaciółmi, rodziną i kolegami. Rzuć wyzwanie również im, aby zobaczyć jak sobie radzą!

Related post

Vanessa Meister
Napisane przez, Vanessa Meister
Mam na imię Vanessa mam 26 lat i jestem web copywriterem i content managerem. Moją pasją jest internet, e-marketing, web design, copywriting, projektowanie, web.... Dopóki jest kreatywność, marketing, oryginalność i nowe technologie.