Strona główna » Test wizualny: czy na pewno jesteś naprawdę dokładny? Pospiesz się, znajdź literę A w 17 sekund i udowodnij, że to prawda!

Test wizualny: czy na pewno jesteś naprawdę dokładny? Pospiesz się, znajdź literę A w 17 sekund i udowodnij, że to prawda!

Czy potrafisz znaleźć literę ukrytą w środku tego niekończącego się rzędu 4?

Jest to test koncentracji i wzroku. Musisz zwrócić uwagę i mieć wystarczająco bystre oko, aby mieć nadzieję, że znajdziesz literę ukrytą w środku ciągu liczb. To dobra okazja, by sprawdzić swoje umiejętności, a jednocześnie szlifować zdolności plastyczne. Zastanawiasz się, czego się spodziewać? Dowiedz się wcześniej, co musisz zrobić.

Zdanie egzaminu z wizażu: instrukcje

W tle tego obrazka znajduje się niekończący się ciąg cyfr 4. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, jest tam litera A, która przerywa ten ciąg. Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że nie ma. Jednak litera A jest dobrze ukryta i bardzo trudno ją dostrzec. Co więcej, jego podobny trójkątny kształt dodatkowo utrudnia zadanie. Ma to zwodniczy wpływ na oczy, które mają tendencję do natychmiastowego kojarzenia ich bez możliwości rozróżnienia różnic. Aby móc odróżnić to co prawdziwe od tego co fałszywe, trzeba się skupić i zwrócić uwagę.

Twoim zadaniem jest znalezienie litery A w środku tych 4. Jest jednak pewien limit czasowy. To urozmaici grę i pomoże pobudzić zmysły. Masz tylko 17 sekund na znalezienie intruza. Po tym, przegrywasz. Jeśli będziesz wystarczająco ostrożny, nie będziesz miał problemu z rozwiązaniem tej zagadki w wyznaczonym czasie.

Rozwiązanie testu: oto litera A

Mimo wszelkich starań, nadal nie mogłeś znaleźć litery A w tej scence liczbowej? Nie szkodzi. Nie każdemu udaje się przy pierwszej próbie. Wielu z nich nawet się nie udało. Trzeba mieć sokole oko, a przede wszystkim bardzo dużą uwagę, aby zrobić to dobrze za pierwszym razem.

Zdradzimy, gdzie ukryty jest ten słynny list. To pomoże ci zrozumieć, dlaczego nie udało ci się go rozpoznać i poprawić swoje umiejętności. Litera „A” znajduje się w trzecim rzędzie od dołu wśród czterech. Znajduje się on w dziewiątej kolumnie.

Jest to bardzo wymagający test, który sprawdzi Twoje zdolności wzrokowe i poznawcze. Jeśli chcesz rzucić wyzwanie innym, możesz się nim podzielić. Jeśli chciałbyś wziąć udział w innych testach, możemy zaproponować Ci kilka. Dzięki nim wyostrzysz swój wzrok i poprawisz poziom koncentracji.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.