Strona główna » Test wizualny: czy potrafisz dostrzec ukrytego kota? Tylko ludzie z najwyższym IQ znaleźli ją w 5 sekund.

Test wizualny: czy potrafisz dostrzec ukrytego kota? Tylko ludzie z najwyższym IQ znaleźli ją w 5 sekund.

[subtitle]

Myślisz, że widziałeś „słodkiego kotka”? Dzisiejsze wyzwanie wizualne jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w mediach społecznościowych. Dlaczego? Bo tylko garstka osób była w stanie w ciągu kilku sekund odnaleźć ukrytego kota. Czy uda Ci się zostać koronowanym na króla ostatecznego wyzwania?

Znajdź ukrytego kota

Poniższy obrazek pochodzi z klasycznej książki obrazkowej autora Nicka Hayesa, gdzie w pozornie prostych rysunkach ukryte są różne elementy. Strona stała się wirusowa w Internecie, a ludzie są zdesperowani, aby znaleźć odpowiedź.

Masz tylko 5 sekund na znalezienie kota ukrytego na obrazku. Ci, którym się udało, nie potrzebowali więcej czasu. Jak już mówiliśmy, tylko ludziom z najwyższym IQ się udało. Czy możesz być częścią tej wybranej grupy?

99% ludzi zawiodło

Czy nadal próbujesz? Czas się skończył! Można spędzać godziny przed ekranem, ale tylko czysty i świeży umysł potrafi znaleźć je w kilka sekund. Przeciętne ludzkie oko nie jest w stanie rozpoznać postaci w czasie.

Aby pokazać, że nie żartujemy, pokażemy wam, gdzie jest kot. Musisz skupić swój wzrok na negatywnych gałęziach. W środku nich widać postać chodzącego kota: cztery nogi, głowa i ogon.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.