Strona główna » Test wizualny: Czy potrafisz znaleźć gwiazdę, która różni się od pozostałych? Tylko najbardziej skrupulatnym się to uda!

Test wizualny: Czy potrafisz znaleźć gwiazdę, która różni się od pozostałych? Tylko najbardziej skrupulatnym się to uda!

Udowodnij, że jesteś osobą skrupulatną dzięki temu testowi obserwacyjnemu!

Brain teasery mogą przybierać różne formy i stanowić wyzwanie dla różnych obszarów naszego mózgu.

Wysoce stymulujące i zabawne w tym samym czasie, nic dziwnego, że stały się tak popularne w Internecie i sieciach społecznościowych.

Czy szukasz stymulującego ćwiczenia mózgu? Spróbuj rozwiązać to wyzwanie wizualne, jeśli możesz!

Test wizualny: „Gdzie gwiazda na tym obrazku różni się od wszystkich innych?

Poniższy obrazek składa się z kilkudziesięciu 6-cio punktowych gwiazd. Czy wiesz, że istnieją różne nazwy dla liczby gałęzi w gwieździe? W tym przypadku jest to Gwiazda Dawida.

Gdyby miały 5 gałęzi, byłyby to pentagramy. Ale nie rozwodźmy się nad tymi nazwami.

Twoim celem w tej wizualnej łamigłówce jest znalezienie jednej gwiazdy, która różni się od wszystkich innych w tym zestawie gwiazd. Masz 10 sekund na znalezienie tej gwiazdy.

© test-na-iq

 

Aby odnieść sukces w tym wyzwaniu wizualnym, musisz być skoncentrowany, aby Twoja ostrość widzenia działała jak najlepiej. Dlatego upewnij się, że nic Cię nie rozprasza!

Czy jesteś gotowy? Zagraj w grę!

Test obserwacji: prawidłowa odpowiedź

Niewielu osobom udało się dostrzec gwiazdę, która na tym obrazku wygląda jak żadna inna, w czasie krótszym niż 10 sekund. Jak Ci poszło? Jeśli udało Ci się ją znaleźć, oznacza to, że masz ostry wzrok.

W końcu ten test obserwacyjny wygrali tylko ludzie, którzy są skrupulatni i mają wysoką ostrość widzenia. Okazuje się, że jesteś jedną z nich. Jeśli natomiast miałeś problem ze znalezieniem gwiazdy w wyznaczonym czasie, to poniżej przedstawimy Ci rozwiązanie tej wizualnej zagadki.

Rozwiązanie

W rzeczywistości gwiazda, którą musiałeś zidentyfikować i zlokalizować, różniła się od wszystkich innych swoim kolorem. Była ona jaśniejsza od wszystkich innych gwiazd na obrazie.

Znajduje się ona w miejscu pokazanym na poniższym obrazku

© test-na-iq

 

Więcej testów obserwacyjnych i analitycznych znajdziesz na naszej stronie internetowej. Nie zapominaj, że im bardziej będziesz regularnie stymulował swój mózg i swoją percepcję, tym bardziej zobaczysz, jak bardzo poprawi się Twoja sprawność wzrokowa i poznawcza!
Nie wahaj się podzielić tym testem wizualnym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną i zachęcić ich do regularnego stymulowania swoich mózgów!

 

Related post

Vanessa Meister
Napisane przez, Vanessa Meister
Mam na imię Vanessa mam 26 lat i jestem web copywriterem i content managerem. Moją pasją jest internet, e-marketing, web design, copywriting, projektowanie, web.... Dopóki jest kreatywność, marketing, oryginalność i nowe technologie.