Strona główna » Test wizualny: Czy potrafisz znaleźć ołówek na tym obrazku w 15 sekund?

Test wizualny: Czy potrafisz znaleźć ołówek na tym obrazku w 15 sekund?

Ołówek jest idealnie schowany w tym schowku na książki, musisz go szybko znaleźć. Mówiąc o książkach, czy wiesz, ile kosztuje najdroższa książka na świecie? To jest Codex Leicester Leonarda da Vinci. Kosztował 30,8 miliona dolarów i został zakupiony w 1994 roku przez Billa Gatesa.

Ta książka jest bardzo znanym rękopisem, który zawiera różne szkice wynalazcy dotyczące fizyki, astronomii i biologii. Wróćmy do gry i spróbujmy rozwiązać tę wizualną zagadkę.

Chcesz w to zagrać klasyczna gra ? To bardzo proste, po prostu musisz znajdź ukryty ołówek na tym obrazku. Jest tylko jedna zasada, której należy przestrzegać: musisz otworzyć oczy. Zasada jest prosta, tym bardziej, że aby znaleźć ołówek, nie musisz myśleć, tylko twoje zdolności wizualne będą ci służyć.

© Test-na-iq.pl

Konieczne jest zwrócenie uwagi na każdy szczegół obrazu, ponieważ ołówek jest doskonale zintegrowany z książkami. Aby go znaleźć, konieczne będzie zatem przeanalizowanie każdego centymetra kwadratowego obrazu.

Ta gra jest zatem A gra wizualna, ale także analizy. Testuje twoją zdolność do wykrywania ukrytych elementów na obrazie, ale także twoją zdolność do analizowania najdrobniejszych szczegółów.

Ta gra jest ekscytująca i zabawna i może ją wykonać każdy, młody czy stary, nowy czy doświadczony.

Aby znaleźć ołówek na tym obrazku, kluczem jest koncentracja. Musisz być w stanie zablokować iluzje, które mogą cię wprowadzić w błąd. Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że wszędzie widać ołówki.

Jednak w rzeczywistości jest to zakładka wystająca z książki. Aby zlokalizować ołówek, ważne jest, aby zwizualizować obraz jako całość i dokładnie przeanalizować każdą książkę. Ołówek może nie być tam, gdzie się spodziewasz.

Poszukaj kształtów, które mogą ujawnić ołówek. Uważaj, masz tylko 15 sekund na znalezienie ukrytego ołówka, więc musisz działać szybko i skutecznie.

Rozwiązanie

15 sekund minęło. Czy udało Ci się znaleźć ołówek? Jeśli tak, gratulacje! Jeśli tak nie jest, podajemy odpowiedź na obrazku. Ołówek był idealnie schowany nad książką. Tylko najsilniejsi przeszli ten test.

© Test-na-iq.pl

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.