Strona główna » Test wizualny: czy twierdzisz, że jesteś skrupulatny? Nie sposób nie zauważyć na zdjęciu 3 liter innych niż E.

Test wizualny: czy twierdzisz, że jesteś skrupulatny? Nie sposób nie zauważyć na zdjęciu 3 liter innych niż E.

Tento úkol vám ukáže, jak bystrá je vaše mysl, pokud dokážete najít 3 jiná písmena než E.

Testy wizualne są bardzo skutecznym sposobem na zwiększenie zdolności poznawczych. W zależności od wyzwania można poznać swój poziom inteligencji, sprawdzić umiejętności obserwacji i koncentracji. Większość z tych gier wymaga ukończenia w określonym czasie. Niektórzy ludzie wyróżniają się wykonując zadanie w czasie krótszym niż 10 sekund, podczas gdy inni zmagają się ze znalezieniem odpowiedzi.

Oczywiście pozostałe testy nie są ograniczone czasowo, więc masz tyle czasu ile potrzebujesz na rozwiązanie zagadki.

W tej grze musisz znaleźć 3 litery inne niż E. Zróbmy to!

Znajdź 3 litery inne niż E

To ćwiczenie jest jednym z testów wizualnych do rozwiązania w czasie krótszym niż 20 sekund. Zasada? Masz przed sobą obrazek, który wydaje się zawierać tylko litery E. Jednak w liniach ukryte są jeszcze 3 litery alfabetu. Mają one różne kolory i są umieszczone w taki sam sposób jak pozostałe litery, ale trudno je znaleźć. W rzeczywistości wyglądają jak litera E, lub prawie jak ona. Znajdź te 3 litery w ciągu maksymalnie 20 sekund.

Podziel się tym wyzwaniem z przyjaciółmi i rodziną i nie zapomnij ustawić timera, aby zobaczyć, kto jest najmądrzejszy.

Odpowiedz na test wzrokowy

Czy znalazłeś słynne listy? Mają kształt prawie E i są fioletowe, brązowe i zielone. Są to litery F, T i B.

Problem z tym testem polega na tym, że myli on twój mózg. Podobieństwo znaków utrudnia mózgowi ich nawigację. Odróżnienie litery B od litery E wymaga dużej koncentracji. Ważną rolę odgrywa również kolor. Przyciąga uwagę i myli oczy, które gubią się w różnych kolorach.

Czy zdałeś ten test? Gratulacje, twoje oczy są dobrze wyćwiczone, a koncentracja niezachwiana.

Nie udało ci się? Nie martw się, istnieje jeszcze wiele testów wizualnych, które pomogą Ci poprawić swoje siły obserwacji i koncentracji.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.