Strona główna » Test wizualny dla ekspertów: znajdź 14 wilków na obrazku

Test wizualny dla ekspertów: znajdź 14 wilków na obrazku

V této vizuální soutěži musíte mít tolik vlků, kolik je jich ukryto na obrázku. Odvážíte se ji vyřešit?

Wyzwania wizualne to obrazy, których wiele osób szuka, by zapewnić sobie rozrywkę na jakiś czas. Najlepsze w nich jest to, że oprócz tego, że bawią nas przez chwilę, służą również do utrzymania naszego umysłu w aktywności i jasności, dzięki czemu nasz wzrok jest nieco ostrzejszy, ponieważ tego typu obrazy mogą nas zmylić.

A jeśli lubisz podejmować wyzwania wizualne, mamy dla Ciebie takie, które mogą być nieco skomplikowane i trudne do znalezienia. Celem tego obrazu jest sprawdzenie twojego wzroku, czy jesteś gotowy?

Kolejne wyzwanie wizualne polega na znalezieniu nie jednego, nie dwóch, ale 14 wilków wśród wszystkich elementów na obrazku. Pozostawimy Ci cały obraz, abyś mógł poświęcić czas na jego dokładną analizę. Postaraj się rozwiązać go jak najszybciej.

Proponujemy szukać w miejscach, których najmniej się spodziewasz, bo być może i tam znajdziesz wilka.

Odpowiedź

To wizualne wyzwanie mogło być dla Ciebie łatwiejsze niż dla innych, a może nie, a jeśli z jakiegoś powodu nie znalazłeś wszystkich 14 wilków, nie rozpaczaj, powiemy Ci, gdzie wszystkie są ukryte.

Najłatwiejsze do zauważenia są wilki na skale, jeden obok i kolejny przy drzewie, ale jest ich znacznie więcej.

Drzewo po lewej stronie zdjęcia ma trzy ukryte w pniu. Na niebie po drugiej stronie jest też kolejny wilk, a dwa kolejne ukrywają się wśród drzew widocznych w oddali.

Jeśli nadal nie możesz znaleźć wszystkich zwierząt na obrazku, możesz znaleźć odpowiedź na kolejnym obrazku:

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.