Strona główna » Test wizualny: Dwóch nurków różni się od pozostałych. Znajdź je w 60 sekund.

Test wizualny: Dwóch nurków różni się od pozostałych. Znajdź je w 60 sekund.

Na tym zdjęciu dwóch nurków z pewnością utonie, ponieważ nie mają odpowiednich okularów. Mówiąc o nurkowaniu, czy wiesz, że ludzie rozwijają specjalne umiejętności fizyczne podczas nurkowania i są w stanie wytrzymać dłużej w wodzie?

To Bajau, lud utrzymujący się głównie z rybołówstwa na wodach Indonezji i Malezji. Powrót do naszego gra zanim nasi nurkowie utoną.

© Test-na-iq.pl

Na tym obrazku musisz znaleźć dwóch intruzów

Znaleźć tych dwóch niezdarnych, którzy są źle wyposażeni ta gra, musisz użyć swoich umiejętności wizualnych. Rzeczywiście, wzrok jest najważniejszą umiejętnością, której można użyć do znalezienia tych dwóch postaci. Będziesz musiał zwrócić uwagę na szczegóły i kolory, które zawiera obraz.

Trzeba też być szybkim, bo masz tylko 60 sekund, aby znaleźć tych dwóch niezdarnych.

Ta gra to zabawny i zabawny test, który może wykonać każdy. To świetny sposób na doskonalenie swoich umiejętności wizualnych podczas dobrej zabawy.

Aby znaleźć dwóch przyjaciół, musisz dobrze przyjrzeć się każdej postaci. Bądź czujny, ponieważ nasi dwaj przyjaciele mogą ukryć się w nieoczekiwanych miejscach.

Aby znaleźć dwie niezdarne osoby, konieczne jest ogólne spojrzenie na obraz. Zaleca się powiększenie obrazu dla lepszej widoczności.

Musisz przejść przez każdy element obrazu patrząc od prawej do lewej. Wyzwanie tej gry polega na tym, że postacie są rozproszone po całym miejscu, co utrudnia ich znalezienie.

Osiągnąć to, musisz skupić się tylko na okularach. Mała sztuczka polega na próbie wyobrażenia sobie różnicy między goglami do nurkowania a okularami przeciwsłonecznymi.

Podstawowa różnica polega na tym, że okulary do nurkowania zawierają urządzenie, które pozwala oddychać przez nos. Umiejętności wizualne są najważniejsze w tej grze, ale szybkość jest również koniecznością, ponieważ masz tylko 60 sekund.

Rozwiązanie

Brawo, jeśli udało Ci się znaleźć dwóch nurków na zdjęciu! Jeśli nie, pamiętaj, że pierwszy nurek jest w drugim rzędzie; podczas gdy drugi jest w piątym rzędzie.

© Test-na-iq.pl

Ten test może wydawać się trudny, ale wymaga jedynie dobrej obserwacji wzrokowej i dbałości o szczegóły. Kontynuuj ćwiczenie tego rodzaju ćwiczeń, a możesz być zaskoczony wynikami!

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.