Strona główna » Test wizualny (Expert): masz 8 sekund na znalezienie 3× SO! Test, który wywołuje poruszenie

Test wizualny (Expert): masz 8 sekund na znalezienie 3× SO! Test, który wywołuje poruszenie

Testy IQ a eye-tracking jsou zábavným a zajímavým způsobem, jak vyzkoušet náš mozek a zjistit, jak pozorní jsme k detailům.

Ostatnio o naszym nowym teście obserwacyjnym mówiły media społecznościowe: znajdź trzy razy słowo „SO” na obrazku pełnym setek słów „DONG”.

Brzmi prosto, ale sprawdź swoje umiejętności obserwacji w tym teście wizualnym, a będziesz zaskoczony!

Oto obraz testowy

Zasada jest bardzo prosta: przyjrzyj się uważnie obrazkowi przez maksymalnie osiem sekund, a następnie znajdź trzy słowa „SO” ukryte wśród setek słów „DONG”. Jeśli Ci się uda, możesz być dumny ze swoich zdolności obserwacyjnych i umiejętności skupienia się na jednym obiekcie. Jeśli nie możesz znaleźć wszystkich słów „SO”, to nic nie szkodzi (rozwiązanie podaliśmy poniżej).

Próbuj jeszcze raz i jeszcze raz, aż do skutku.

Tego typu testy to świetny sposób na utrzymanie aktywnego i zdrowego mózgu. Może być również używany do pomiaru zdolności do koncentracji i zwracania uwagi na rzeczy wokół ciebie. Więc dlaczego nie spróbować tego testu, aby zobaczyć, jak dobrze jesteś w zauważaniu szczegółów?

Rozwiązania tego testu wizualnego

Jest zabawna, ciekawa i może być prawdziwym wyzwaniem dla twojego umysłu. Kto wie? Może uda Ci się podjąć wyzwanie!

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.