Strona główna » Test wizualny: Ile ładowarek można podłączyć do tych listew zasilających?

Test wizualny: Ile ładowarek można podłączyć do tych listew zasilających?

Jesteś mądry, jeśli znajdziesz odpowiedni numer!

Dziś nauczymy was liczyć w nowy sposób. W tym teście będziecie musieli znaleźć dokładną liczbę ładowarek, które można podłączyć do tych różnych gniazdek.

© test-na-iq

 

Czy wiesz, że do jesieni 2024 roku w Unii Europejskiej będzie obowiązywał tylko jeden rodzaj ładowarki do wszystkich smartfonów?

Dobra wiadomość, która pomoże wielu z nas i ograniczy ilość odpadów. Teraz, gdy jesteś poinformowany, przygotuj się do rozwiązania tej zagadki.

Jak przejść to wizualne wyzwanie?

Ta zagadka może wydawać się trudna na początku, ale można ją szybko rozwiązać przy odrobinie koncentracji i wytrwałości.

Zachowując otwarty umysł i używając logiki, możliwe jest znalezienie właściwej odpowiedzi. Nie zniechęcaj się, jeśli zaplączesz się w tej plątaninie włóczki.

Ta gra jest dostępna dla każdego, niezależnie od wieku. Nie wymaga zaawansowanej wiedzy ani specjalnych umiejętności. Wystarczy, że będziesz mądrze liczyć. Dzięki tej grze można rozwijać swój zmysł analizy i dedukcji.

Ćwicząc regularnie z tego rodzaju testem, możesz poprawić swoje wyniki w życiu codziennym.

Jak znaleźć dokładną liczbę magazynków?

Aby znaleźć dokładną liczbę ładowarek, które można podłączyć, musisz przeanalizować obrazek jako całość.

Nie wystarczy tylko policzyć liczbę dostępnych gniazdek, trzeba również wziąć pod uwagę przewody i gniazdka już używane. Ważne jest, aby sprawdzić, czy wszystkie przewody są prawidłowo podłączone i dostrojone.

Jednak ten test nie jest tak prosty, jak się wydaje, ponieważ istnieją pewne pułapki, które zostały ustawione, aby utrudnić zagadkę. Należy więc koniecznie sprawdzić wszystkie elementy na obrazku, aby nie popełnić błędów.

W końcu masz tylko 60 sekund na znalezienie rozwiązania tej zagadki. Zachowaj więc spokój, zwróć uwagę i użyj wszystkich zmysłów, aby znaleźć dokładną liczbę ładowarek, które można podłączyć bez ryzyka przeładowania.

Rozwiązanie

Jeśli ukończyłeś test i znalazłeś rozwiązanie 8, to dobra robota! To była dość trudna zagadka do rozwiązania. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi, nie martw się, niewiele osób to zrobiło.

Zawsze możesz spróbować ponownie, aby sprawdzić, czy możesz znaleźć 8 dostępnych gniazd. Dla tych z Was, którzy nie mają odwagi, nie martwcie się, mamy dla Was rozwiązanie na dole obrazka.

© test-na-iq

Related post

Vanessa Meister
Napisane przez, Vanessa Meister
Mam na imię Vanessa mam 26 lat i jestem web copywriterem i content managerem. Moją pasją jest internet, e-marketing, web design, copywriting, projektowanie, web.... Dopóki jest kreatywność, marketing, oryginalność i nowe technologie.