Strona główna » Test wizualny: jeśli jesteś geniuszem, możesz łatwo zauważyć wady projektowe w minutę.

Test wizualny: jeśli jesteś geniuszem, możesz łatwo zauważyć wady projektowe w minutę.

Vizuální testy jsou účinným způsobem, jak se pobavit a zjistit, jak jste pečliví.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak bardzo jesteś inteligentny, to jest to miejsce. Połącz przyjemne z pożytecznym i sprawdź swoją koncentrację i obserwację w tej grze. Należy wiedzieć, że bardzo niewielu osobom udało się rozwiązać tę zagadkę. Czy należysz do tej małej grupy geniuszy?

Jak przeprowadzić badanie wzroku?

Osoby, które rozwiązują tę zagadkę, uważane są za bardzo zaradne. W tym badaniu wizualnym do Ciebie należy szukanie wad, które powinny występować na budynku. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się normalne. Ale uwaga, to tylko tak wygląda, bo to zdjęcie zawiera jedną lub więcej fatalnych wad. Na rozwiązanie zagadki masz jedną minutę.

Kilka wskazówek i zaleceń

Dla normalnego człowieka obraz budynku wydaje się bez skazy. Nie ma wady konstrukcyjnej. Ale uwaga, to chyba najbardziej fatalna wada, która prowadzi do porażki w tym teście wizualnym. Nie zniechęcaj się, użyj wszystkich zmysłów i dowcipu, bo sukces będzie zależał od logicznej notatki.

Wiele osób oblało ten test. Niektórzy nawet rezygnują przed upływem czasu. Czy wiesz, co jest nie tak z tym zdjęciem? Czy mógłbyś wyjaśnić ten błąd? Przyjrzyj się uważnie zdjęciu budynku. Po prostu błąd na zdjęciu nie ma nic wspólnego z wadą konstrukcyjną budynku. Błąd ma więcej wspólnego z zegarem. Jakieś pomysły?

Odpowiedź: to jest błąd ukryty w tym obrazie.

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego występuje błąd zegara. Jak widać na całym zdjęciu jest to zachód słońca, który logicznie rzecz biorąc powinien nastąpić o godzinie 17. Jednak wskazówki zegara pokazują 14 godzin. Oczywisty błąd, prawda?

Czy znalazłeś błąd?

Jeśli znalazłeś odpowiedź w ciągu minuty, jesteś bardzo spostrzegawczy i racjonalny. Zasługujesz na miano geniusza. Jeśli nie udało Ci się tego zrobić, może to wynikać z braku czasu lub koncentracji. Ale nie martw się, zmysły można wyostrzyć ćwicząc codziennie tego typu wyzwania. Zapraszamy do wypróbowania innych zagadek wizualnych na naszej stronie.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.