Strona główna » Test wizualny: poświęć 20 sekund na zidentyfikowanie różnic w obrazkach przedstawiających ludzi kupujących jedzenie.

Test wizualny: poświęć 20 sekund na zidentyfikowanie różnic w obrazkach przedstawiających ludzi kupujących jedzenie.

Jedním z nejlepších způsobů, jak si ověřit své schopnosti, je tento zábavný vizuální test.

Sprawdź swoją szybkość wzrokową i spróbuj znaleźć różnice między tymi dwoma obrazkami ludzi kupujących jedzenie. Będziecie się dobrze bawić, a także miło spędzicie czas. Należy wiedzieć, że wiele osób oblało ten test. Czy poniesiesz porażkę jak oni, czy odniesiesz sukces jak mniejszość?

Jak przeprowadzić takie badanie wzroku?

Pokaż, że masz doskonałą ostrość widzenia i że jesteś bardzo dokładny w rozwiązywaniu takiego zadania. To, co musisz zrobić, jest proste. Wystarczy dokładnie przyjrzeć się dwóm powyższym zdjęciom, by dostrzec rozbieżności. Podczas rozwiązywania tej zagadki musisz się maksymalnie skoncentrować, ponieważ nie masz zbyt wiele czasu. Masz mniej niż 20 sekund, aby być dokładnym.

Odpowiedź.

Na pierwszy rzut oka te obrazy wyglądają tak samo. Są jednak trzy różnice między tymi obrazami. Pierwszym z nich jest kąt, pod jakim nachylony jest dym. Na zdjęciu po lewej stronie mały dymek jest przechylony lekko w prawo. Na zdjęciu po prawej stronie tak nie jest. Druga różnica jest w koszyku kupującego, kolor chleba na środku nie jest taki sam na obu zdjęciach. Wreszcie, zauważcie też nierówności w długości fartuchów

Gdybyś mógł znaleźć 3 różnice między tymi dwoma zdjęciami.

Gratuluję, jeśli rozwiązałeś zagadkę w czasie krótszym niż 20 sekund. To pokazuje, że jesteś osobą skrupulatną, z bardzo silnym okiem do szczegółów. Pokazuje również, że poważnie podchodzisz do wszystkiego, co robisz. Pamiętaj, że jest to cecha niemierzalna, która przydaje się przez całe życie. Dzięki temu łatwiej będzie Ci osiągnąć swoje cele.

Jeśli nie znalazłeś 3 różnic w ilustracjach.

Dobrą wiadomością jest to, że nawet jeśli nie udało Ci się, to przynajmniej poprawiłeś swoje umiejętności wizualne dzięki temu wyzwaniu. A w każdym razie jest to tylko prosty test wizualny, aby odwrócić uwagę. Jeśli chcesz poćwiczyć swój mózg, możesz wykonać różne testy na naszej stronie. Jeśli nauczysz się opanowywać kilka wyzwań, z pewnością odniesiesz sukces nawet w rozwiązywaniu wyjątkowo trudnych zadań.

Related post

Mathias
Napisane przez, Mathias
Jako pisarz dla test-na-iq publikuję testy osobowości, iluzje optyczne i inne zabawne artykuły, na przykład o astrologii. Lubię śledzić najnowsze trendy i dzielić się nimi z innymi.